Застосунки, які повідомляють про відключення світла в Україні

Поділитися

Застосунки, які повідомляють про відключення світла в Україні

Застосунки, які повідомляють про відключення світла в Україні Фото з відкритих джерел

Вимушеної романтики у житті кожного із нас останнім часом стало більше. Все через планові й екстрені відключення світла. Як показує практика, довіряти графікам відключень можна не завжди. Однак вихід є! Ми зібрали перелік найпопулярніших застосунків, щоб вимкнення електроенергії не стало для тебе неприємним сюрпризом.

Світло

Цей мобільний застосунок створений для попередження користувачів про відключення електроенергії у їхньому місті. Дані для застосунку беруть з офіційного сайту YASNO, де зазначені графіки вірогідних відключень (вони можуть відрізнятися від реальних).

"Світло" нині працює лише для Києва й області, але дозволяє відстежувати час відключення електрики вдома чи на роботі одночасно. Застосунком можуть скористатися лише власники "яблучних" ґаджетів. В останній версії розробники додали попередження про екстрені та аварійні відключення.

Також обіцяють додати попередження за 15 хвилин до планового відключення. Розробники вже працюють над версією для Android. Окрім того, застосунок незабаром працюватиме і в інших містах – запевняють автори.

YASNO

У YASNO можна скористатись одразу двома опціями: застосунок на телефоні та чат-бот у месенджерах. 

У ньому кияни можуть оперативно дізнатися про можливі відключення електроенергії чи налаштувати сповіщення для майбутніх відключень.

Як налаштувати отримання сповіщень? В головному меню відкрийте пункт "Можливі відключення". Оберіть "Підписатися на сповіщення". Через YASNO-online в Telegram клієнти також зможуть передавати показання, сплачувати рахунки за спожиту електроенергію.

ЛУН місто

Тепер знайти місця з генераторами стало ще простіше. "ЛУН місто" запустив інтерактивну мапу України із закладами, які мають автономне живлення. Там позначені кафе, магазини, коворкінги, кав’ярні, перукарні, аптеки, заправки поштові відділення, медичні центри. Мапа доступна і на сайті, і у застосунку. Розробники постійно оновлюють мапу, крім того, бізнеси мають можливість самостійно додавати свої заклади, якщо ті працюють.

DeSvitlo

Застосунок для користувачів ґаджетів на Android. З його допомогою ти можеш дізнатися, чи увімкнули світло вдома. Навіть коли працюєш у кав'ярні чи коворкінгу. Для цього тобі потрібен додатковий телефон і стабільна Мережа. Один із ґаджетів потрібно залишити вдома під’єднаним до зарядки. Коли світло увімкнуть, застосунок повідомить тобі про це у sms.

Мережі онлайн

Ще один мобільний застосунок від ДТЕК. Тут ти можеш дізнатися про планові й аварійні відключення та час відсутності електропостачання. Користувачі можуть самостійно повідомляти про аварійні відключення. Через нього можна також передавати показання лічильників чи замовляти обслуговування приладів обліку.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації