Як зробити так, щоб iPhone тримав заряд довше?

Як зробити так, щоб iPhone тримав заряд довше? Фото: Unsplash

Під час повномасштабної війни окупанти здійснюють масовані ракетні обстріли по об'єктах критичної інфраструктури України. Мільйони українців вже відчули на собі дефіцит електропостачання. Щоб завжди бути на зв’язку, обов’язково слід тримати смартфон чи інший мобільний пристрій зарядженим. Тим паче в холодну пору року.

Ми зібрали круті лайфхаки, які допоможуть продовжити роботу батареї ваших iPhone та iPad.

Вимкніть геолокацію та оновлення програм

GPS — один з найбільших “ворогів” заряду батареї. Щоб її вимкнути у налаштуваннях оберіть "Конфіденційність", а потім "Служби геолокації". Не забудьте вимкнути геолокацію для всіх додатків. Окрім, можливо, мапи для навігації.

Для відключення автоматичного оновлення програм зайдіть в "Налаштування" — "Загальні" — "Фонове оновлення". Навпроти кожної програми посуньте повзунок вліво.

Оновіть операційну систему до останньої версії

Компанія Apple додає у новіші версії своїх операційних систем передові енергозберігальні технології. Тому переконайтесь, що на вашому гаджеті стоїть найновіша доступна для нього версія.

Оптимізуйте налаштування

Використання Wi-Fi замість мобільного інтернету є більш економним для батареї iPhone. Якщо маєте доступ до бездротової мережі, віддайте перевагу саме їй. Якщо ні, пошук Wi-Fi краще відключити. 

Найбільше заряд батареї йде при увімкненому екрані. Тож виставте його автоблокування на одну хвилину, або менше. Це можна зробити у налаштуваннях екрана. Ще один спосіб зменшити затрати на підсвітку дисплея — відключити його активацію при піднятті телефона.

Заряджайте iPhone правильно

Мобільні телефони, як й інші продукти Apple, не люблять низьких температур. Вони залежать від літій-іонних акумуляторів. Ці батареї погано справляються із холодною погодою. Ваш телефон може перестати працювати або повністю відключитися, показуючи, що час роботи від батареї становить 30% або вище.

Змініть налаштування акумулятора, щоб він прослужив довше. Функція економії заряду акумулятора телефону проста у використанні та обмежує його можливості, допомагаючи вам максимально ефективно використовувати заряд акумулятора.

Коли iPhone занадто холодний, іони, які змушують батарею працювати, не можуть рухатися. Намагайтеся тримати телефон якомога тепліше, засовуючи його в кишеню пальта або у внутрішню кишеню, а не в сумку.
Після того, як ви прийшли з морозу, телефон не можна одразу ставити на зарядку. Його потрібно нагріти. Ідеальна температура навколишнього середовища має бути в межах +10…+40 градусів за Цельсієм.

Окремої шкоди батареї може завдати перегрів iPhone під час заряджання — в такому разі програмне забезпечення може знизити максимальний рівень заряду до 80%. Тому, наприклад, не можна заряджати гаджет під прямим сонячним промінням чи біля опалювальних приладів. Також важливо при цьому знімати чохол, якщо ви помітили, що при заряджанні в чохлі смартфон почав нагріватись.

Ну і, авжеж, не забувайте закривати всі програми, а особливо додатки для гри, якими не користуєтеся. Для цього двічі натисніть кнопку "Додому" та пересуньте їх у верхню частину екрана.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації