Криптовалюта FTX потрапила у поле зору федеральних прокурорів США ще до краху

Криптовалюта FTX потрапила у поле зору федеральних прокурорів США ще до краху Фото: cimg.co

Криптобіржа FTX, яка ще на початку 2022 року оцінювалася в 32 млрд доларів, зазнала краху на початку листопада. Її засновник Сем Бенкман-Фрід 11 листопада пішов з посади керівника біржі. Його місце зайняв Джон Джей Рей, спеціаліст з реструктуризації, який займався справами про банкрутство Enron і Nortel Networks.


Як з’ясувалося, криптобіржа FTX перебувала під пильною увагою федеральних прокурорів із Нью-Йорка ще за місяці до колапсу. ТиКиїв розкаже актуальне про цю неймовірну історію фінансового краху.


Подробиці розслідування


Прокуратура Південного округу Нью-Йорка (США) витратила місяці на масштабну перевірку платформ, пов'язаних з операціями з криптовалютою, які мають підрозділи в США та офшорах, включаючи FTX.
Крах FTX призвів до поширення кризи в індустрії і вплинув на ліквідність компаній, пов'язаних зі структурою, яка ще зовсім недавно була однією з найбільших криптобірж.

Розслідування почалися відразу в кількох країнах. Багато хто сумнівається в майбутньому криптоіндустрії в цілому після того, як FTX оголосила про "серйозну кризу ліквідності".

Фото: Unsplash

Прогнози майбутнього криптовалют


Деякі компанії вже очікують наслідків колапсу FTX. А багато хто вважає збитки від співпраці з біржею, які обчислюються мільйонами доларів. Крім того, крах FTX, веде до "закручування гайок" у криптоіндустрії загалом. Відомо, що представники Банку Англії вже заявили, що ситуація демонструє необхідність привести криптоекономіку під дію нормативно-правової бази.

 
Тим часом у Центробанку вважають, що криптосвіт поки що недостатньо пов'язаний з основним фінансовим ринком для того, щоб загрожувати стабільності основної фінансової системи. Однак, ці зв'язки швидко розвиваються. У банку вважають, що проблеми FTX наголосили на необхідності для регуляторів посилити контроль якомога швидше.

Фото: Unsplash

Колишній гендиректор Сем Бенкман-Фрід криптобіржі заявив, що не залишив спроб врятувати компанію, яка запустила процедуру банкрутства. Однак, фінансові розслідування діяльності FTX, яка зареєстрована в Антигуа і Барбуді, а штаб-квартира знаходиться на Багамах, кажуть про протилежне. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації