Зберігай: 5 мобільних застосунків для спорту, що стануть у пригоді цієї весни

Зберігай: 5 мобільних застосунків для спорту, що стануть у пригоді цієї весни Фото: Getty Images

Прийшла весна, а отже, саме час зайнятися спортом і попрощатися із зайвими кілограмами. Але у сучасному ритмі життя важко знайти час для занять у спортзалі. Але ж так хочеться мати струнку фігуру до початку пляжного сезону. Просто у своєму смартфоні ти можеш знайти застосунки з програмами тренувань та занять спортом у домашніх умовах. Вони зможуть контролювати тебе не гірше за персонального тренера та фіксувати всі досягнення. Далі – топ-5 застосунків для фітнесу від українських розробників.

BeStronger

Це персональний фітнес-тренер для домашніх занять спортом від Сергія Швагера. Він допоможе тобі набрати м'язову масу, схуднути або просто підтримувати себе у формі за допомогою ранкової зарядки чи тренувань на різні групи м'язів. Ти можеш займатися за власною програмою чи додавати вправи. Також застосунок містить трекер води та калорій. BeStronger доступний для iOS та Android.

Unimeal: Weight Loss Plan

Застосунок, який допомагає виробити нові корисні навички. Тут зібрано програми для схуднення, нарощування м'язів чи підтримання фізичної активності. Домашні тренування створені професійними тренерами. Також трекери калорій, водного балансу. Unimeal: Weight Loss доступний для iOS та Android.

MadMuscles

Відеогайд із вправами на схуднення, витривалість та нарощування м'язової маси. Застосунок розрахований на користувачів із різним рівнем фізичної підготовки. Інтеграція MadMuscles із застосунком Apple Health допомагає рахувати кроки та калорії. MadMuscles доступний для iOS та Android.

Power Ups

Складається із 10 видів застосунків.

  • "Титан" – тренування вдома, допоможе швидко розвинути силу та витривалість;
  • 200 віджимань – тренування вдома;
  • 100 підтягувань із нуля;
  • 500 присідань – домашнє тренування, щоб накачати сильні ноги та збільшити витривалість;
  • планка – худнемо за 30 днів, комплекс на 15 хвилин на день, щоб скинути вагу і привести себе у форму;
  • бруси – курс із 150 віджимань, щоб швидко збільшити кількість віджимань на брусах;
  • табата-таймер для тренувань, інтервальний таймер для табати, боксу або інших кругових тренувань;
  • скакалка: 2 500 стрибків для швидкого схуднення і розвитку максимальної витривалості;
  • прес за 30 днів – тренування, щоб швидко схуднути, прибрати живіт і накачати прес;
  • біг 5К – алгоритм на основі твоїх результатів створюватиме індивідуальний план тренувань щотижня. Ефективний план тренувань біг – ходьба – біг допоможе швидко розвинути витривалість.

 Power Ups доступний для Android.

WOWBODY

Програма тренувань, збалансованого харчування, розроблена зірковими тренерами Анітою Луценко та Юлією Богдан. У застосунку ти знайдеш різні види тренувань – для спалювання жирів, здорової постави, тонусу інтимних м'язів, а також опції зі збалансованим харчуванням, створені тренерами з багаторічним досвідом та мільйонною аудиторією. Окремо діє також спецпрограма для схуднення чоловіків, програма з відновлення після пологів тощо.

WOWBODY доступний для iOS та Android.

За матеріалами dev.ua 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже чотири роки, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації