IDoL випустив лімітовану колекцію світшотів для підтримки Збройних Сил України

Поділитися

IDoL випустив лімітовану колекцію світшотів для підтримки Збройних Сил України

IDoL випустив лімітовану колекцію світшотів для підтримки Збройних Сил України Оверсайз-світшоти We Believe in Ukraine

Наближаються новорічні свята, а отже, слушна нагода подбати про подарунки. Бренд IDoL та художник Серж Пайє запустили новорічний артпроєкт We Beliebe in Ukraine. Це лімітована колекція оверсайз-світшотів, частину коштів від продажу яких передадуть на потреби української армії.

Нова серія робіт Сержа Пайє складається з чотирьох мотиваційних плакатів з вірою у нашу перемогу. Вони будуть презентовані впродовж цього сезону. Адже, як кажуть автори проєкту, саме "Міцний горішок" –  головний меседж нашої історії про незламність країни:

Новорічні лімітовані кошулі прикрашені оригінальним принтом одного з плакатів сучасного художника Сержа Пайє. Художник тонко відчуває сьогоденність та рефлексує на важкі події буденності. В його гіперболізованих образах знайомих нам персонажів відчувається чутлива іронія і сильна віра в Україну.Ця робота створена в с. Лебедівці під час масованих ворожих атак по Україні. Дизайнерський виріб подається у двох кольорах: White Marshmallow & Gray Milange. Головне – що він на 100% Made in Ukraine: 

Все криється у деталях роботи. Свято вже давно не свято, а незламний рік, який ми прожили у нерівноправній війні, жорсткий та кривавий. Але ми нездоланна нація! Горішок є символом нашої стійкості, мужності, міцності. Зірка, яка заплямована у крові та капає на лічильник часу, скляна новорічна іграшка, яка от-от впаде та розколеться на маленькі шматочки, підпалений прапор росії, колючий дріт замість гірлянд, повалений сніговик, та ще той совєцький лускунчик – це образи, що транслюють сьогоденність наших подій. Ми знаємо, хто злочинець, увесь цивілізований світ знає! Ми віримо в Україну та допомагаємо їй залишаючись кожен на своєму фронті. І ми пережемо, – діляться автори проєкту. 

Замовити світшоти можна на Інстаграм-сторінці бренду. Ціна – 2 200 грн.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації