Шовкові хустки для стильної київської осені: вибираємо аксесуар із сенсом

Шовкові хустки для стильної київської осені: вибираємо аксесуар із сенсом Колаж: "ТиКиїв"

Шовкові хустки ніколи не виходять з моди й особливо стають актуальними з початком осінньо-зимового сезону. Якщо подивишся колекції світових дизайнерів за будь-який рік, то обов'язково натрапиш на образ з шовковою хусткою. Її носять на шиї, нею покриваю голову, прикрашають одяг та сумки, використовують як пасок. Ми не могли залишити без уваги цей аксесуар, тому лови добірку не просто шовкових хусток українських брендів, а гарних шовкових хусток українських брендів із сенсами. 

Хустка з патріотичним принтом

Хустку білого кольору, прикрашену авторським принтом від дизайнерів шукай у бренду Gepur. На білому фоні розташовані різні жовто-блакитні символи та написи, що надихають: "незалежність", "дух", "батьківщина", "віра", "щастя" і так далі. Хустку можна носити на голові, на шиї, а також прикрашати нею верхній одяг. 

Фото: інстаграм Gepur
  • СКІЛЬКИ? Патріотична хустка коштує 699 грн

Довга хустка з українськими мотивами

Бренд Gunia створює приголомшливі шовкові хустки. Наприклад, у них ти знайдеш хустку з русалками, які плещуться на фоні Ведмідь-гори або це буде шовкова хустка з кониками чи жовто-блакитна бандана з переробленими орнаментами вишитих сорочок різних регіонів України. І ми ще пропонуємо придивитись до довгої хустки, принт якої натхненний гуцульськими кахлями. Це дуже гарно! 

Фото: інстаграм Gunia
  • СКІЛЬКИ? Довга хустка — 2 800 грн

Благодійна хустка для підтримки української культури

Будеш не тільки стильною, але ще й зробиш добру справу. Нещодавно спільнота "Вільнодумні" та Український культурний фонд (УКФ) запустила у продаж патріотичну жовто-блакитну хустку "Культурний Арсенал" із зображеннями історичних постатей: Лесі Українки, Івана Франка, Григорія Сковороди; з монументами Тараса Шевченка та Петра Сагайдачного. У спільноті зазначили, що 25% від вартості кожної хустки вони перерахують УКФ.

Фото: інстаграм Вільнодумні
  • СКІЛЬКИ? Вартість хустки — 630-980, в залежності від розміру

Твіллі — найстильніший аксесуар осені

Твіллі — це тоненька шовкова довга смужка, яку можна носити на шиї, намотувати на зап'ястя, прикрашати нею сумку чи одяг. Дуже гарні, схожі на справжній артоб'єкт твіллі ти знайдеш у колекції PersonA бренду Nesamovyto. Ці хустки — це ода українській культурі, традиціям, спадщині, українській жінці, яка створює неймовірну красу. 

Фото: Nesamovyto
  • СКІЛЬКИ? Твіллі — 1 300 грн

Хустинка з ластівками

Речі можна передавати у спадок, якщо вони якісні, самобутні, мають певні сенси. Хустинка з ластівками бренду L.N.GUFO може стати такою річчю. Бренд створює аксесуари з ручним розписом на італійському шовку. Хустки мають вишуканий та нетривіальний вигляд — це те, що потрібно для твого осіннього образу.

Фото: інстаграм L.N.GUFO
  • СКІЛЬКИ? Хустка з ластівками — 4 500 грн

Хустка з червонокнижною рослиною 

Її створили вигадники з бренду Shpalta. Хустка з колекції "Червона Книга України" має принт з рослиною Сон білий і є символом надії та різноманіття української флори. Насправді у бренду багато цікавих хусток з символічними принтами. Радимо "погортати" каталог. 

Фото: інстаграм Shpalta
  • СКІЛЬКИ? Найменша хустка коштує 950 грн

Хустка "Воїн світла"

Бренд DOLYA розробив її разом з українською моделлю, переможницею конкурсу Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторією Апанесенко. Принт натхненний її костюмом "Воїн Світла", в якому вона представляла нашу країну на Міс Всесвіт. Дуже символічна хустка, яка стане не просто черговим аксесуаром у твоєму гардеробі. 

Фото: інстаграм DOLYA
  • СКІЛЬКИ? Хустки бренду стартують від 1 200 грн

Читай також: Осінні унісекс-тренди сумок: з чим ходити у великому місті

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
79839570_2395540303889276_1976661782046965760_n.jpg - Юлія Бражнік
Люблю Київ, полюбляю моду, мистецтво та все цікаве, гарне, неординарне і корисне. Все, що буду дізнаватися сама — розповідатиму тобі. Сподіваюся, мої матеріали принесуть тобі користь!

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації