У столиці пройде Ukrainian Fashion Week

У столиці пройде Ukrainian Fashion Week Фото: facebook.com/UkrainianFashionWeek

Восени Ukrainian Fashion Week повертається до Києва. Команда UFW вирішила провести 55-й сезон вдома. Про це повідомили організатори заходу.

Останні чотири сезони Ukrainian Fashion Week проводили за кордоном. Українські дизайнери представляли свої колекції на подіумах Лондона, Копенгагена, Лос-Анджелеса, Лісабона, Берліна та інших міст. Таким чином вони забезпечували сталість розвитку української індустрії моди. На противагу руйнуванню та знищенню, які принесла російська війна, українські дизайнери продовжують творити.

Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших дизайнерів неможливо уявити сутність України. Наша місія — продемонструвати нашу творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми прийняли рішення повернути Ukrainian Fashion Week у Київ, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити, — сказала співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Ukrainian Fashion Week також продовжуватиме реалізацію формату International Seasons у межах ініціативи Support Ukrainian Fashion, завдяки якій українські дизайнери представлять колекції у Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських модних столицях цього сезону.

  • КОЛИ? 1-4 вересня.

Раніше "ТиКиїв" розповідав, як одягнутися модно і красиво, коли в місті спека.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації