Де знайти компанію для спорту: огляд бігових клубів Києва

Де знайти компанію для спорту: огляд бігових клубів Києва Фото: TRIBE10 - PUMA running club

Участь у біговому клубі корисна з декількох причин: мотивація, компанія однодумців, нові знайомства та ідеї, системні тренування і просто веселий та корисний спосіб провести час. У Києві можна нарахувати декілька десятків таких клубів, та їх кількість постійно оновлюється. Ми зібрали для тебе підбірку з шести найцікавіших бігових клубів, на думку редакції, з інформацією про дні й локації тренувань. Зверни увагу, що участь у деяких з них безплатна! 

Ще років 10-12 тому бігунів на вулицях Києва було значно менше, марафон — тільки один, раз на рік, а компанію для тренувань знайти було не так і просто. Ситуація радикально покращилась, і бігова спільнота виросла у десятки разів: з'явилось багато бігових подій та ком'юніті. 

Деякі з клубів — тренувальні, і в них можна не тільки почати бігати, але й поставити техніку, отримати графік тренувань та підготуватись до півмарафону чи марафону. Існують також і "соціальні" клуби, бігові спільноти, — там збираються просто побігати разом, попити кави після тренування і познайомитись з новими людьми. А ще існує багато пар, чиї стосунки почались саме з пробіжки, — чарівний бонус до здорового способу життя! 

"Сприяємо формуванню сили волі та зміцненню дружніх зв'язків", — обіцяють засновники одного з клубів. Те, що потрібно від справжнього хобі.

KM RUNNING CLUB 

 • Рік заснування: 2011
 • Вартість участі: від 500 грн на місяць, залежно від кількості тренувань та індивідуальної роботи з тренером.
 • Де тренуються: Ботанічний сад, Голосіївський парк і ліс, стадіон "Атлет", ВДНГ, парк Партизанської слави, Труханів острів, легкоатлетичний манеж.

ПРО КЛУБ

Найстарший біговий клуб Києва. Кажуть, тут з'явилось 18 сімейних пар та народилось 10 дітей! 

Спільнота KMRC налічує понад 300 учасників, на тренування приходить від 30 до 70 осіб. Учасники — представники ІТ-сфери, топові керівники, власники бізнесу та інші професіонали своєї справи. Більшість — початківці, досвідчених бігунів налічується не більше 5%. Фішка клубу — протягом зимового періоду займаються на легкоатлетичному манежі на Тичини: це дуже зручно і дозволяє якісно провести швидкісні тренування. 

Тут готують до забігів, більшість учасників беруть участь хоча б в одному забігові на рік — в Україні або за кордоном. Спільнота зазвичай приїжджає на події компанією та організовує підтримку на фініші та на дистанції. 

фото: Facebook KM Running Club

RUN21

 • Рік заснування: 2016
 • Скільки коштує участь: кожен курс  індивідуально, від $45 за місяць.
 • Де тренуються: Олімпійський стадіон, Труханів острів, стадіон "Атлет", легкоатлетичний манеж, онлайн. 

ПРО КЛУБ 

Клуб RUN21 був заснований відомою бігункою-любителькою Марією Голотою для підготовки до стартів: спочатку до півмарафонів (звідси "21" у назві), потім — і до марафонів також. Клуб працює і з новачками, і з більш досвідченими бігунами, які хочуть відновитись після травми, побудувати систему тренувань та покращити свій рівень. 

Залежно від досвіду та запиту можна вибрати курс, який підходить саме тобі й приєднатись до відповідної групи в Києві. Вони стартують за графіком, який можна перевірити на сайті чи в інстаграмі. Є також і онлайн-курси та онлайн-групи, якщо вам потрібна підтримка віддалено. 

фото: сайт run21 club

TRIBE10 — PUMA RUNNING CLUB 

 • Рік заснування: 2016
 • Скільки коштує участь: безоплатно
 • Скільки і де тренуються: двічі на тиждень; Труханів острів, стадіон "Атлет", Олімпійський стадіон, ВДНГ, урбан трейл по місту. 

ПРО КЛУБ 

TRIBE10 — бігова спільнота бренду PUMA, 100% соціальний клуб, без тренерів та спеціальної підготовки. Сюди не приходять новачки, тому що пробіжки зазвичай — 10 або 15 км, у темпі 5-6 хвилин на км. Це не професійний рівень, але вже впевнений любитель. На тренування приходять до 20-30 бігунів. 

Фішка TRIBE10 — соціалізація, біг під музику (тут навіть оголошують плейлист завчасно!), сніданки та кава після пробіжки. Частина тренувань — це бігова вечірка містом. Класний бонус: бренд PUMA періодично організовує спеціальні активності для учасників спільноти: презентації нових кросівок чи тренування. Ну, і з TRIBE10 варто побігати навіть просто заради класної бігової фотки — подивись їх інстаграм.

фото: Instagram TRIBE10

ADIDAS RUNNING CLUB 

 • Рік заснування: 2016
 • Скільки коштує участь: безоплатно
 • Скільки і де тренуються: тричі на тиждень, бігові тренування у вівторок та четвер ввечері на стадіоні КНУБА, неділя, ранок  силове тренування у приміщенні. 

ПРО КЛУБ 

Adidas Runners Kyiv — частина глобальної спільноти, яка охоплює понад 20 країн світу. Київський клуб засновано у 2016 році. 

Клуб називає себе спільнотою друзів, яка підтримує та стимулює до досягнень. Кожну зустріч відвідують до 100 бігунів, більшість — початківці, 20-30 років. Тренування адаптовані до рівня підготовки кожного учасника, незалежно від його досвіду. 

Заняття розпочинається з легкої розминки та короткої пробіжки тривалістю від 15 до 30 хвилин, після чого учасників розділяють на групи відповідно до їхнього рівня підготовки. Після пробіжки — заминка та розтяжка. Один-два рази на тиждень — йога або силові тренування. 

Команда adidas Runners Kyiv регулярно бере участь у марафонах і півмарафонах та організовує зони підтримки adidas. Київська група підтримки на забігах — одна з найбільших та найгучніших! 

фото: Facebook adidas Running Club

SAUCONY RUNNING CLUB 

 • Рік заснування: 2017 
 • Скільки коштує участь: 1500 грн/календарний місяць та 1050 грн/календарний місяць для військовослужбовців та ветеранів
 • Де тренуються: Труханів острів

ПРО КЛУБ 

Saucony Run Club — український клуб любителів бігу від бренду Saucony. Тренують бігунів будь-якого рівня: початківці вчаться бігати, ставлять техніку бігу та готуються до перших змагань, досвічені — покращують результати на обраних дистанціях.

Доступ до клубу дає, крім участі у тренуваннях під наглядом спеціалістів, індивідуальний тренувальний план з урахуванням цілей та можливостей, консультативне супроводження у підготовці, поліпшення техніки бігу та результатів. Також обіцяють знижки на придбання фірмової продукції від Saucony. 

фото: Facebook Saucony Running Club

NIKE+ RUN CLUB

 • Рік заснування: 2011
 • Скільки коштує участь: безоплатно
 • Де тренуються: Труханів острів, Хрещатик, Лесі Українки, інші локації за розкладом. 

ПРО КЛУБ 

NIKE+ Run Club — частина всесвітньої спільноти, яку представлено у сотнях міст планети. До речі, це одне з найбільших світових бігових ком'юніті. Філософія Nike — "Кожна людина — спортсмен незалежно від її можливостей та фізичної підготовки", тому безплатні бігові клуби створені, щоб підтримувати кожного атлета у його починаннях. 

У клуб Nike+ класно прийти новачку: тут допоможуть розібратись із технікою бігу та швидкісними роботами, допоможуть скласти план на перший півмарафон чи марафон. 

Бігові тренування відбуваються з поділом на групи залежно від рівня підготовки учасників, включаючи спеціальну групу для новачків. Учасники завжди можуть звертатися до тренерів або пейсерів за порадами щодо групи для тренувань або виду робіт на кожному тренуванні, враховуючи їхній рівень підготовки та індивідуальні потреби.

Крім бігових, частина тренувань — йога та функціональні тренування (NTC yoga, NTC functional, тренування з техніки бігу).

фото: Facebook Nike+ Run Club
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
grinuova_portrait.jpg - Тетяна Гриньова
Щаслива людина: пишу лише про те, що мені цікаво. Любительський спорт і марафонський біг, читання і книжки, біографії.

Може бути цікаво

Національний авіаційний університет вперше очолила жінка - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

Національний авіаційний університет вперше очолила жінка

Фільм блогера Антона Птушкіна встановив рекорд касових зборів серед документальних стрічок - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

Фільм блогера Антона Птушкіна встановив рекорд касових зборів серед документальних стрічок

У Києві відкрилася виставка світлин, зроблених у здичавілих місцинах Полісся - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

У Києві відкрилася виставка світлин, зроблених у здичавілих місцинах Полісся

На стінах станції метро "Площа Українських Героїв" змонтували нові літери - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

На стінах станції метро "Площа Українських Героїв" змонтували нові літери

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації