Корисні сервіси, які допоможуть підтримувати твоє ментальне здоров'я

Корисні сервіси, які допоможуть підтримувати твоє ментальне здоров'я Фото: Unsplash

Через війну ще більше людей стали потребувати психологічної допомоги. Людям потрібно бути вислуханими та перестати чекати “кращого” часу, щоб пропрацювати в собі важливі моменти.

Зібрали для вас добірку безплатних сервісів для дорослих, дітей, військових та ЛГБТ.

UA Mental Help

ua-mental-hel

Благодійна організація надає підтримку від психологів-волонтерів. Для тих, хто має труднощі в адаптації, розпач, депресію, тривогу, апатію, переживає горе чи втрату.

Безплатно можна отримати до 12 консультацій, а лікаря можна знайти локально біля себе.

“Хаб стійкості”

 

“Хаб стійкості”

 

Платформа психологічної підтримки від центру психічного здоровʼя “Брейнкульт” і ГО “Фундація Суспільність” ділиться порадами з психологічної самодопомоги. Це можливість записатися до психолога чи психотерапевта з бази контактів та спілкуватися у форматі відеоконференції. 

42 фахівці на платформі дозволять пропрацювати в собі переживання втрати, надмірної тривоги, депресії, залежності, розладів харчової поведінки, а також стосунки.

“Поруч”

“Поруч”

Психологічна підтримка для підлітків, батьків та вчителів у форматі онлайн- та офлайн-груп. Ініціативу запустили МОН, ЮНІСЕФ, Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та ГО “ВГЦ “Волонтер”. На зустрічах розповідають про підтримку себе та близьких; про те, як керувати емоціями; про адаптацію до нового життя та де знайти ресурси для планування в часи невизначеності.

Кожна група з ведучим психологом до 10 учасників, а участь безоплатна.

Teplo

 

Teplo

 

Застосунок для добору психолога та консультування в онлайн-форматі. Це безплатна допомога для тих, хто має запит звʼязаний з війною.

Для користування потрібно тільки зареєструватися в системі та описати проблему. Після чого модератор підбере для вас фахівця з вищою психологічною освітою та приєднає з ним в чаті, адже консультації проходять в режимі листування. Перевагою такого спілкування є те, що ви можете писати психологу у будь-який час доби.

TeleHelp Україна

 

TeleHelp Україна

 

Платформа надає безоплатні дистанційні медичні консультації та психологічну допомогу українцям в Україні та Польщі. Ініціативу запустила команда студентів Стенфордського університету.

Допомогу можна отримати українською, російською та англійською мовами. В переліку спеціалістів можна обрати тих, хто працює з дорослими, дітьми та підлітками, щоб розібратися з депресією та тривогою.

Open Doors

Open Doors

Центр психологічного консультування та травмотерапії надає безплатні онлайн-сесії першої психологічної допомоги. Після якої перенаправляють до іншого фахового психолога.

Фахівці мають досвід роботи з учасниками збройних конфліктів, тому надають допомогу згідно з американськими стандартами військовослужбовцям, їхнім сімʼям та людям, які зазнали травм від війни.

“Її підтримка”

 

“Її підтримка”

 

Це платформа психологічної допомоги для жінок та ЛГБТ-спільноти, яке запустило видання Wonderzine Україна. Фахівці працюють з такими проблемами як ПТСР, депресією та панічними атаками. Комунікація проходить в чат-боті, тому щоб отримати 3 безплатні сесії тривалістю в 40-50 хвилин, варто подати заявку в боті.

Якщо є бажання можна задонатити спеціаліста або домовитися про подальшу співпрацю з ним.

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації