Український серіал вперше запрем'єрять на Netflix - трейлер

Український серіал вперше запрем'єрять на Netflix - трейлер Постер серіалу "Перші дні"

На Netflix вперше вийде український серіал. Це буде художній проєкт "Перші дні" (Those Who Stayed), натхнений історіями жителів Києва, які залишалися в місті у лютому-березні 2022 року. Це звичайні люди, що опинилися в надзвичайних, страшних умовах, утім, зберегли людяність, любов до близьких і віру в майбутнє.

 

Прем'єра серіалу відбудеться 1 листопада на Netflix в Україні й низці європейських держав: Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, балтійських і балканських країнах. Це вперше, коли український проєкт прем'єрять саме на стримінговому сервісі й на декілька країн одночасно. Крім того, у більш ніж 12 державах, як-от Ісландії, Австралії та Франції, стрічку покажуть національні телеканали. В Україні новинку можна буде переглянути на "1+1", але вже наступного року.  

"Перші дні" став наймасштабнішим спільним виробництвом з іншими країнами з лютого 2022 року. А також це перший український проєкт, що фактично замовили іноземні канали, — і покажуть його саме українською, — зазначає продюсерка серіалу Катерина Вишневська.

На перших етапах розроблення проєкту до FILM.UA Group приєдналися як копродюсери — телеканали Швеції (SVT), Норвегії (NRK) та Фінляндії (YLE). Світовим дистриб'ютором виступає німецька компанія Red Arrow Studios International, з якою цей серіал розроблявся ще на рівні сценаріїв.   

"Перші дні" — це шість історій від шести режисерів, яких об'єднала своєю ідеєю шоуранерка Анастасія Лодкіна. До проєкту долучилися талановиті українські митці: Олексій Єсаков і Тала Пристаєцька, що працювали над серіалом "Кріпосна", Артем Литвиненко — автор ідеї та режисер серіалу "Нюхач", автори "Перших ластівок" Валентин Шпаков і "Ти — космос" Павло Остріков. Для Каті Царик, авторки численних відеокліпів, концертних шоу й короткого метра "Обійми мене", проєкт став першою повноформатною роботою.  

Кожен епізод "Перших днів" — це художній мініфільм, натхненний справжніми подіями, а деякі персонажі мають прототипи в реальному житті.

Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками — нинішнім і колишнім; Максима війна застає на роботі, у зоопарку, звідки він не може виїхати; безхатько, що живе в машині, допомагає місцевій ТрО; хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок; німець Клаус приїжджає до Києва, щоб забрати дівчину, але опиняється серед волонтерів і долучається до їхньої праці; а легенда української естради, прототипом якої став Андрій Данилко, проводить стрими зі своєї столичної квартири і стає натхненням для мільйонів. 

0 / 0

 

Україна нині в центрі уваги світу, й іноземній аудиторії цікаво дізнатися, що відбувається з нами не тільки з новин, а на глибшому рівні. Саме формат художнього серіалу дає змогу глибше відчути наш біль та сподівання — і співвіднести себе зі звичайними українцями, — зазначає продюсерка проєкту Анна Єлісєєва.   

Серіал вже встигли підтримали провідні фестивалі, зокрема, TV Drama Vision, Helsinki Script, Conecta FICTION, Nordic Script, Content Budapest, Serial Killer, Oslo Series Day. Оновлення й додаткова інформація щодо проєкту доступні на сторінках у Facebook та Instagram.  

Раніше "ТиКиїв" писав, що документальний фільм про евакуацію українців здобув нагороди на чотирьох європейських кінофестивалях. Докладніше про це читай за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації