7 вистав лютого, які варто побачити

7 вистав лютого, які варто побачити Вистава "Копай". Фото: facebook.com/TOTEATR.majsternya

"ТиКиїв" розповідає про 7 нових вистав лютого. Які театральні прем'єри варто побачити в Києві?

Читай також: 7 виставок лютого, які варто відвідати

Котигорошко

Вистава Котигорошко
Фото: Театр на лівому березі

У Театрі на лівому березі покажуть інтерактивну дитячу виставу з піснями й танцями "Котигорошко" за мотивами української народної казки. Головний персонаж Котигорошко — хлопець із надзвичайною силою. За сюжетом він планував бути героєм, але вирушає в подорож, в якій пізнає себе та світ. Зрештою він долає лихого Змія та рятує кохану Оленку, друзів і всіх людей. Пригода починається та завершується на Різдво. П'єсу написала драматургиня Наталія Ігнатьєва, а поставив режисер Володимир Цивінський.

 • ДЕ? Просп. Броварський, 25. Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра 
 • КОЛИ? 10, 24 лютого, 9, 17 березня о 12:00
 • СКІЛЬКИ? 80-250 грн

Вечеря з диваком

Вистава Вечеря з диваком
Фото: Театр Лесі Українки

У Театрі Лесі Українки відбудеться прем'єра комедії "Вечеря з диваком" за п'єсою французького драматурга і сценариста Франсіса Вебера. Успішний видавець П'єр щотижня збирає компанію аристократів на так звану вечерю диваків. Кожен із гостей має привести неординарну людину, з якої всі кепкуватимуть. Одного разу П'єр мимоволі стає заручником свого "обранця", бухгалтера Франсуа, дії якого змінюють життя героя.  Виставу створив режисер Олександр Степанцов.

 • ДЕ? Вул. Богдана Хмельницького, 5. Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки
 • КОЛИ? 14, 22, 26 лютого, 6, 12, 25 березня, 9 квітня о 18:00
 • СКІЛЬКИ? 80-700 грн

Поки ми чекаємо

Вистава Поки ми чекаємо
Фото: Малий театр

У Малому театрі влаштують театральний перформанс "Поки ми чекаємо" норвезького режисера Фредеріка Молунда. Виставу називають імерсивно-інтерактивним дійством, яке виявиться сеансом психотерапії. Глядачі стають гостями головної героїні Ліди. Її вечірка перетворюється на психологічний детектив із провокаціями від господині. Постановка порушує питання про ескапізм, цинізм, позитивні емоції та довіру під час війни.

 • ДЕ? Вул. Олеся Гончара, 33. Український малий драматичний театр
 • КОЛИ? 15 лютого, 14, 15 березня о 18:00
 • СКІЛЬКИ? 500 грн

Небезпека дому на околиці

Вистава Небезпека дому на околиці
Фото: Будинок актора

У Будинку актора танцювально-музичний театр "Різні" презентує детективну трагікомедію "Небезпека дому на околиці" за мотивами романів Агати Крісті. В основі вистави твори — "Небезпека дому на околиці", "Від краю до краю тріснуло дзеркало" та "Смерть лорда Еджвера". Головний герой — детектив Моріс Дельгадо, якого таємниця загнала в безвихідь. Режисерка Ярослава Сотіна зробила спектакль у стилі золотої доби Голлівуду 1930-х років з хореографією та виконанням відомих пісень в авторській обробці.

 • ДЕ? Вул. Ярославів Вал, 7. Будинок актора
 • КОЛИ? 16 лютого о 19:00, 10 березня о 18:00
 • СКІЛЬКИ? 390-590 грн

Процес

Вистава Процес
Фото: Театр на Подолі

У Театрі на Подолі покажуть трагікомедію "Процес" за романом Франца Кафки. Невідомі люди заарештовують працівника банку Йозефа К. Він намагається з'ясувати, хто й у чому його звинувачує, але лише заплутується у сюрреалістичній бюрократії. Він перебуває в тривожному очікуванні розв'язки судового процесу, про який ніхто нічого не знає, за сюжетом. Головного героя зіграла акторка Ольга Голдис. Твір адаптував режисер Давид Петросян, серед попередніх постановок якого — "Земля", "Кассандра", "Цар Едіп".

 • ДЕ? Вул. Андріївський узвіз, 20б. Київський академічний драматичний театр на Подолі
 • КОЛИ? 17 лютого, 3, 17 березня о 16:00, 29 березня о 18:00
 • СКІЛЬКИ? 300-850 грн

Копай

Вистава Копай
Фото: Тотеатр

У Центрі Леся Курбаса вісім акторів тілесно орієнтованого "Тотеатру" зіграють перформативну виставу "Копай". Її створила режисерка Оленка Вахрамєєва за віршами поетеси Марини Пономаренко. Через рухи, поезію та музику під живий звук скрипки та гітари на сцені розгортаються долі українців.  

 • ДЕ? Вул. Володимирська, 23в. Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса
 • КОЛИ? 18 лютого о 18:30
 • СКІЛЬКИ? 550 грн

Танго

Вистава Танго
Фото: Театр Лесі Українки

У Театрі Лесі Українки пройде прем'єра трагікомедії "Танго" за п'єсою польського автора Славомира Мрожека. Дія відбувається в будинку, де живуть три покоління однієї родини. Там панує дух свободи та безлад і відсутні правила й цінності. Студент-медик Артур не терпить свавілля, тож повстає проти батьків. Його батько Стоміль навіть заохочує сина бунтувати проти нього... Режисер — Олександр Степанцов.

 • ДЕ? Вул. Богдана Хмельницького, 5. Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки
 • КОЛИ? 29 лютого, 15, 21 березня, 3 квітня о 18:30
 • СКІЛЬКИ? 350 грн

Читай також: 10 фільмів лютого, які варто подивитися

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01.jpeg - Ілля Прокопенко
Фанат культури. Пишу про кіно, театр, образотворче мистецтво, музику, літературу. Закінчив Інститут філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Понад п'ять років працюю культурним журналістом.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації