Яскраві вихідні: куди піти в Києві 10 та 11 грудня

Поділитися

Яскраві вихідні: куди піти в Києві 10 та 11 грудня

Яскраві вихідні: куди піти в Києві 10 та 11 грудня Фото: Кадр із вистави "Безіменна зірка"

Відклади всі дедлайни на потім і просто перепочинь. Все вирішиться, тільки якщо ти проведеш ці вихідні зі смачною їжею й за улюбленим хобі. Так ти відпочинеш ментально.

А щоб тобі було легше знайти цікаве місце, де провести вихідні, проглянь нашу добірку афіш столиці.

Чуйний маркет

Чуйний маркет

150+ брендів, що пропонують все – від одягу та взуття до косметики й гастрономії. Тут ти можеш придбати якісні речі для себе та своїх близьких і рідних, підтримавши при цьому українських виробників.

Вистава "Безіменна зірка"

Вистава "Безіменна зірка"

Історія про те, як однієї весняної ночі в заштатному провінційному містечку Румунії зупинився столичний експрес-потяг, що зазвичай проходив повз. Потягом їхала жінка без квитка, а волею долі на вокзалі опинився чоловік, який забіг до начальника вокзалу забрати книжку. Так і розпочалася історія Мони та романтичного філософа Маріна Мірою. 

Майстер-клас для дітей "Сюрприз"

Майстер-клас для дітей "Сюрприз"

Співробітники музею підготували цікавий майстер-клас, щоб навчити дітей виготовляти сувеніри та розповісти їм багато маловідомих історичних фактів.

Колядки у Грушевських

Колядки у Грушевських

У Домі Грушевського будуть вчити колядки та щедрівки на господаря, господиню, хлопця, дівчину. А також віншування, записані фольклористами та етнографами від носіїв української традиції. Розмову вестиме учасниця гуртів "Вільце" та "Орелі" співачка Софія Обертас.

Зимова країна на ВДНГ

Зимова країна на ВДНГ

Попри критичне енергозаощадження "Зимова країна" працюватиме з генераторами й без новорічної сцени в режимі парку. Буде ялинка, ковзанка, гірка, резиденція Санти, оранжерея та ще кілька зимових локацій для фото і гарного відпочинку. Частину коштів від локацій передадуть на ЗСУ.

Гончарний майстер-клас Made in Kyiv

Гончарний майстер-клас "Made in Kyiv"

Учасники зможуть створити власні амфорки київського типу в традиційній техніці часів Київської Русі. А також за бажанням декорувати вироби розписом та рельєфним орнаментом.

Пригоди на свято Миколая

Пригоди на свято Миколая

Дитяча театралізована вистава-казка для дітей та їхніх батьків. Окрім перегляду глядачі матимуть можливість брати участь у деяких подіях, тож діти "покатаються" на лижах та пограють у веселі інтерактивні ігри.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації