Яскраві вихідні: куди піти в Києві 19 та 20 листопада

Поділитися

Яскраві вихідні: куди піти в Києві 19 та 20 листопада

Яскраві вихідні: куди піти в Києві 19 та 20 листопада Фото: Unsplash

Вихідні – це можливість відпочити від проєктів або домашніх справ, провести час із сімʼєю та друзями, а ще, наприклад, подивитися нову театральну виставу чи послухати уроки з історії України для дорослих.

Вистава “Сто тисяч”

Трагікомедія зображає національний образ героїв у сатирі. Вистава про банківські махінації, обман, інтриги, прагнення до грошей. Головну роль Герасима Калитки зіграє народний артист України Богдан Бенюк.

Короткий курс з історії України для дорослих

Цікаві історії про козацтво та монгольську навалу простими словами. Курс містить 6 лекцій – від давньої історії України до незалежної держави.

У країні казок

Незабутня та чарівна подорож до королівства Короля та Принцеси, де можна почути дивовижні пісні птахів та розмови предметів. На тебе чекає світ Г. К. Андерсена з казками “Соловейко”, “Чайник”, “Циганська голка”, “Принцеса на горошині”.

Нескорені 

У програмі – увертюра до опери “Тарас Бульба” М. Лисенка, Audivi Media Nocte (Почути опівночі) О. Ваеспі, Симфонія №8 “Нескорені” для великого духового оркестру О. Яковчук, “Ми Є!” Ю. Шевченка від Національного президентського оркестру.

The Beatles Tribute 

Знаменита четвірка Ліверпуля продовжує дивувати. На концерті Національного академічного духового оркестру України ти зможеш почути кавери таких хітів гурту: Yesterday, Michelle, All You Need is Love, Yellow Submarine.

Музика, написана серцем. Валентин Сильвестров

Наприкінці вересня у виконанні хору "Київ" відбувся виступ в Оксфорді, на фестивалі Bouquet Kyiv Stage. Британцям сподобався концерт, він здобув приголомшливий успіх.

Кольоровий музей

Заняття для дітей віком від 2 до 4 років з дорослими. Граючись діти зможуть дізнатися про цінність музею та будуть вивчати конкретні кольори в експозиції. Після вивченого буде майстер-клас.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації