Художниця Надія Харт представить авторську виставку "Іменем твоїм"

Поділитися

Художниця Надія Харт представить авторську виставку "Іменем твоїм"

Художниця Надія Харт представить авторську виставку "Іменем твоїм" Фото: фейсбук nadiaheartartist

Українська художниця-графікеса Надія Харт презентує виставку "Іменем твоїм". Серію портретів "доби Розстріляного відродження та шістдесятництва" вона виконала аналоговою графікою. 

Надія Харт
Фото надала Марія Харт 
Надія Харт
Фото надала Марія Харт 

Надія Харт розповіла, що портрети вона створювала протягом 2022/2023 рр. Це була її реакція на воєнні злочини росії проти української культури на окупованих територіях. Художниця пояснила, що руйнування та обкрадання музеїв росіянами повертають нас до історій минулого, де це все вже відбувалось.

Кожен портрет – це частинка любові до української культури, пам'ять про цінності, які обстоювали ці митці, а також захоплення нашими людьми. Мені хотілось відтворити їх у розквіті своєї краси та молодості, передати кожну детальку їхніх облич, які не в стані показати їхні старі чорно-білі світлини, – наголосила Надія Харт.

Надія Харт
Фото надала Марія Харт 

Художниця говорить, що Україну позбавили можливості захоплюватись Василем Симоненком або Володимиром Івасюком за їхнього життя. Але зараз ми маємо знати ці імена, знайомитися з визначними постатями візуально та пам'ятати їх. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2022-12-29_13-46-26.jpg - Ольга Соломаха
Твій персональний гід найактуальнішими та найцікавішими новинами Києва. Зі мною ти першим дізнаватимешся про головне в усіх сферах столичного життя.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації