Театральні вистави, які варто відвідати 12 березня

Поділитися

Театральні вистави, які варто відвідати 12 березня

Театральні вистави, які варто відвідати 12 березня Фото: Київський національний академічний Молодий театр

12 березня у Київському національному академічному Молодому театрі відбудуться дві захопливі вистави. Плануй свій недільний вечір та проведи його в колі талановитих акторів. 

Синій автомобіль

Вистави у Києві
Фото: Київський національний академічний Молодий театр

Моновиставу поставив актор, режисер та відомий телеведучий Ігор Славинський, а зіграв Олексій Вертинський.

В основі – п'єса одного з найпопулярніших українських сучасних драматургів Ярослава Стельмаха. Це своєрідна сповідь автора про те, як непросто бути творчою людиною, як важко іноді народжуються звичайні слова, з них речення, а з речень – твори, що потім стають книгами та вкриваються пилом на бібліотечних полицях. Але водночас життя письменника напрочуд цікаве.
Гагарін і Барселона

Театральні вистави
Фото: Київський національний академічний Молодий театр

Вистава, поставлена за оповіданнями "Гагарін та Барселона" Руслана Горового; "Тато, Ваш син – вегетаріанець" Любка Дереша; "Територіальні води її ванни" Сергія Жадана; "Ще один гарний день" Юрія Винничука; "Поцілунок у сідниці" та "Два квитки до опери" Євгенії Кононенко.

За кожним вікном прихований свій космос. Щоб Гагарін та Барселона хоча б на мить стали щасливими в реальності, а не лише в мріях, йому доведеться викрасти літак. Щоб зрозуміти наскільки він любить свого сина, Брохоль зречеться власних принципів. У цій справі не обійдеться без котлет, відбивних та бабусі. А щоб з'ясувати, кого з двох чоловіків Анна-Марія кохає насправді, вона запросить Аліка та друга до себе у ванну. Щоб стати раз і назавжди справжнім чоловіком, Олюсь зіштовхнеться з потойбічним. Наречена викраде того, хто за наказом тамади мав викрасти її. Щоб нарешті пробачити своїй мамі та довірити їй свою дитину, доньці доведеться почути, що ніяка вона не художниця, а звичайна шльондра. Щоб дістатися до найвищого піку насолоди, Ірюся піде на все. Так голосно в цьому будинку давно не було. Вікна відчиняються.

Вимкнути перевіркуПреміум порадиВимкнути перевіркуПреміум поради Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації