ТОП виставок листопада, які варто відвідати

ТОП виставок листопада, які варто відвідати Фото: ТиКиїв

Відвідування виставок – це завжди нові ідеї та можливості для окремих спеціалістів. Це постійний брейншторм, який допомагає дізнатися шлях та історію розвитку брендів в часи війни й в планах на майбутнє.

Ми склали для тебе добірку виставок, які проходитимуть впродовж листопада.

EXPO Wedding Fashion Ukraine 2022 (5-6 листопада)

 

 

На виставці будуть представлені весільні сукні українських виробників від кращих національних брендів.

Онлайн-конференція “Маркетинг з вірою в Україну” 2022 (10 листопада)

 

 

Захід пройде в рамках ефіру кращих маркетологів країни, які обговорять військові кейси українського маркетингу та поділяться рішеннями, які актуальні після 24 лютого від MEGOGO, KAN Development, Ощадбанк, Нова пошта та MacPaw.

STONESVIT 2022 (16-18 листопада)

 

 

Міжнародна виставка буде корисною для тих, хто хоче дізнатися про різноманітність каменю не лише з гранітних, габрових, бальзатових родовищ України, а й з усіх інших країн світу. Захід буде корисний будівельним та машинобудівним компаніям, виробникам інструментів, архітекторам, дизайнерам та логістичній компанії.

FoReCH 2022 (23-25 листопада)

 

 

Міжнародний форум та виставка ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу об’єднує щорічно лідерів галузі та є чудовим майданчиком для нових та корисних знайомств. 

Esthetic Beauty Forum 2022 (24 листопада)

 

 

Міжнародний форум пройде в Pochayna Event Hall та розповість про технології в естетичній косметології, апаратній косметології та інноваційні методики. Спікерами виступлять Жанна Нікітіна, засновниця освітнього проєкту “Академія косметичної хімії Жанни Нікітіної”, “HairMed” лікар-імунолог Іван Баранов, Грицьків Христина лікар дерматовенеролог та косметолог. 

Виставковий проєкт “Антропологія міста. Дмитро Нагурний та Віктор Коновал” (27 жовтня –15 листопада)

 

 

Новий виставковий проєкт двох відомих київських майстрів пройде в залі аукціонного дому Goldens. "Антропологія міста" – це зображення міського простору та людей у ньому як результат творчого пошуку та становлення визначних київських майстрів.

Виставка "MIRAS. Спадщина" (з 1 листопада по 30 червня 2023 року)

 

 

Виставка про культуру Криму пройде у Скарбниці Національного музею історії України, де буде представлено найбільшу на материковій частині країни колекцію предметів кримськотатарського ювелірного мистецтва й побуту 18-20 ст. від срібного футляра для Корану до зразків вишивки золотом.
 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації