Цікавий тиждень: куди піти в Києві з 20 по 24 лютого

Цікавий тиждень: куди піти в Києві з 20 по 24 лютого Фото: Getty Images

Якщо вихідних не вистачає для повного відпочинку, ти можеш поринути у мистецтво та культурні події після роботи чи навчання. Запрошуємо тебе відвідати на цьому тижні виставу "Звана вечеря з італійцями", прем'єру фільму "Лариса Кадочникова. Війна" та творчу зустріч з героїнею стрічки, відомою українською акторкою. А також виділити час для відвідання виставки "Вартові".

Дамський кравець

Дамський кравець
Фото: concert.ua

Комедійна вистава за п'єсою Жоржа Фейдо "Дамський кравець" – неймовірна французька історія про любовну інтригу, у якій молодий лікар Муліно вимушений вдавати дамського кравця. Режисер – Дмитро Морозов.

 • ДЕ? Вул. Богдана Хмельницького, 5. Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
 • КОЛИ? 21 лютого о 18:00
 • СКІЛЬКИ? 100-500 грн

Це все вона

Це все вона
Фото: concert.ua

Вистава висвітлює актуальну для багатьох сімей тему – прірву в стосунках батьків та дітей. Коли іноді простіше тримати всі емоції у собі, ніж відкритися рідним та виговоритися. А ще легше – викласти все невідомому другові в інтернеті. Що може стати справжнім шоком. І правда про того, хто сидить по той бік монітора, може стати справжнім шоком. Режисерка – Влада Бєлозоренко.

 • ДЕ? Вул. Богдана Хмельницького, 5. Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
 • КОЛИ? 23 лютого о 18:30
 • СКІЛЬКИ? Від 300 грн

Звана вечеря з італійцями

Звана вечеря з італійцями
Фото: concert.ua

Історія про те, як заможний бізнесмен Шуфлєр влаштовує звану вечерю на честь доньки Ернестіни, аби знайти їй нарешті нареченого. Шуфлєр запрошує виступити трьох італійських оперних співаків, але стається форс-мажор і вони не можуть прийти. Тому Ернестіна вирішує врятувати батька від ганьби та кличе на допомогу Боніфаса, який пропонує їм і зобразити тріо: він – тенор, Ернестіна – сопрано, а Шуфлєр – бас. А поки вони виступають, Боніфас вдається до шантажу: погрожує розповісти все гостям, якщо Шуфлєр не віддасть за нього Ернестіну.

 • ДЕ? Вул. В. Васильківська, 53/3. Київський національний академічний театр оперети
 • КОЛИ? 23 лютого о 18:00
 • СКІЛЬКИ? Від 300 грн

Творча зустріч з видатною акторкою та прем'єра фільму "Лариса Кадочникова. Війна"

Творча зустріч з видатною актрисою та премʼєра фільму "Лариса Кадочникова. Війна"
Фото: guide.kyivcitygov.ua

Легенда українського театру і кіно, виконавиця ролі Марічки у культовому фільмі Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" на творчому вечорі розповість про свій "фронт", про сьогодення, про життя та кіно. А після відбудеться прем'єра фільму Дмитра Томашпольського "Лариса Кадочникова. Війна", обговорення картини та фотосесія з акторкою.

Документальний фільм створений з різних матеріалів – партизанська зйомка, цитати з інтерв'ю та монологів акторки, документування вибухів камерами спостереження і блогерами, відео з театру та кадрів із фільмів за участю Лариси Кадочникової.

 • ДЕ? Вул. Саксаганського, 6. Будинок кіно
 • СКІЛЬКИ? 150-300 грн
 • КОЛИ? 24 лютого о 18:00

Внутрішній простір. Колір

Внутрішній простір. Колір
Фото: guide.kyivcitygov.ua

В роботах Ангеліни Гафинець показано образ внутрішнього середовища, що створене кольоровими площинами конструктивної композиції в системі 3D.

Ангеліна Гафинець, продовжуючи традиції, зробила дуже потужний крок в новітньому сприйнятті кольору та активно працює в цьому напрямі. Це вже третя виставка в музейному просторі під моїм кураторством. Дві попередні "Під іншим кутом" з великим успіхом пройшли у 2021 році в музеї історії міста Києва та у 2022 році в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків,  – ділиться куратор Юрій Комелько.

 • ДЕ? Вул. Терещенківська, 9. Національний музей "Київська картинна галерея"
 • КОЛИ? До 1 березня о 11:00
 • СКІЛЬКИ? 150 грн

Вартові

Вартові
Фото: guide.kyivcitygov.ua

Виставковий проєкт за участю Любові Міненко та Леонтія Костура – діалог між двома художниками, які свого часу були відлюдниками через власну творчість, та між двома світоглядами, що вели боротьбу з формалізмом радянського мистецтва. Це діалог несвідомого та ірраціонального, релігійного та архетипного. Пропонуємо тобі особисто познайомитись із творчістю майстрів, які були "вартовими національного" в темні для українського мистецтва часи.

 • КОЛИ? До 11 березня о 11:00
 • ДЕ? Проспект Голосіївський, 86/1. Велика зала Imagine Point

Сальвадор Далі. Божественна комедія

Сальвадор Далі. Божественна комедія
Афіша: guide.kyivcitygov.uation

Сальвадор Далі повернувся до Національного музею "Київська картинна галерея" з виставкою чудових люстрацій. Експозиції доповнені тематичними інсталяціями та відеорядом, що занурить відвідувачів у атмосферу дантівського всесвіту.

У 50-х роках XX століття Сальвадор Далі отримав завдання проілюструвати "Божественну комедію". Так народилися 100 акварелей, по одній для кожного зі ста пісень поеми. Корпус ілюстрацій – унікальний приклад книжкової графіки митця, – розповідають організатори.

 • ДЕ? Вул. Терещенківська, 9. Національний музей "Київська картинна галерея"
 • КОЛИ? До 2 квітня о 11:00
 • СКІЛЬКИ? 300 грн (150 грн пільговий)
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації