У Києві покажуть документальний фільм про Революцію Гідності та початок війни на Донбасі

У Києві покажуть документальний фільм про Революцію Гідності та початок війни на Донбасі Фото: кадр із фільму "Сильніше, ніж зброя"

Завтра, 21 листопада, в День Гідності та Свободи, в Києві відбудеться спеціальний показ фільму "Сильніше, ніж зброя" (2014 р.). Його творцями є група документалістів об'єднання BABYLON'13.

"Сильніше, ніж зброя" — це документальна хроніка подій Революції Гідності та війни на сході України. Стрічка показує знакові події новітньої історії країни від стихійної спроби захоплення будівлі президентської адміністрації 1 грудня 2013 року до боїв на руїнах Донецького аеропорту восени 2014 року.

Усі ролики, які увійшли в основу фільму, знімалися безпосередньо в епіцентрі подій. Документалісти об'єднання BABYLON'13 фільмували все власним коштом.

Як і події Революції, уся ініціатива документувати подій на Майдані починалася радше з індивідуального бажання правди. Поступово це перетворилося на об'єднання однодумців та величезний масив матеріалу, створеного десятками людей. Таким чином BABYLON'13 стало унікальним явищем в українському кіно, а їх творіння — прикладом кіно спротиву та одним з поштовхів до справжнього буму документального кіно в Україні, — кажуть у Довженко-Центрі.

Назвою фільму послугувала фраза, яку оператор та один з активних учасників BABYLON'13 Ярослав Пілунський почув, перебуваючи в полоні у Криму. Там один з бойовиків промовив йому: "Ваші камери сильніші, ніж зброя".

Під час спецпоказу стрічки на заході буде присутній режисер об'єднання BABYLON'13 Володимир Тихий.

  • ДЕ? Київ, Довженко-Центр, вул. Васильківська, 1
  • КОЛИ? Вівторок, 21 листопада. Початок о 19:00
  • СКІЛЬКИ? Повний квиток — 100 гривень, студентам та пенсіонерам — 50 гривень, учасникам бойових дій — 1 гривня

Раніше "ТиКиїв" писав, що до 10-ї річниці Революції Гідності створили проєкт "Територія Гідності у доповненій реальності: музеєфікація пам'яток Майдану". У межах цієї ініціативи кияни та гості столиці зможуть "оживити" вигляд центру Києва часів революції. Детальніше про цей проєкт читай у нашій публікації.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації