У Києві проведуть п'ять безплатних екскурсій Нивками, Позняками, центром та містичними місцями

Цього тижня у Києві відбудуться п'ять безплатних екскурсій, одна з яких пристосована для людей із порушеннями слуху. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Екскурсії проходитимуть з 31 жовтня по 3 листопада. Щоб до них долучитися, потрібно пройти попередню реєстрацію, адже кількість місць обмежена.
Після реєстрації учасники отримають підтвердження повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком. Місця, звідки стартують екскурсії, вказані у реєстраційних анкетах.
Які екскурсії проведуть цього тижня
"Таємниці града Володимира" — гості екскурсію дізнаються про розбудову Києва та будівництво оборонних споруд князем Володимиром. А також — про будівництво першого кам'яного храму Київської держави — Десятинної церкви.
- КОЛИ? 31 жовтня, 17:30. Реєстрація
"Смарагдова сага" — учасники прогуляються парком "Нивки" та дізнаються багато цікавого про цю історичну місцевість. На екскурсії розкажуть про життя видатних людей, які тут жили та творили, надихаючись красою природи Нивок.
- КОЛИ? 1 листопада, 15:00. Реєстрація
"Містичні легенди столиці" — гості поринуть у сповнену містики історію Києва та дізнаються про об'єкти, які, за легендами, пов'язані з потойбічними силами. Екскурсія адаптована для людей із порушеннями слуху та відбудеться в супроводі перекладача жестової мови.
- КОЛИ? 2 листопада, 12:00. Реєстрація
"Позняки — паркова прогулянка" — екскурсантам розкажуть про історію давнього поселення, яке стало частиною сучасного Києва. Вони дізнаються, на честь кого названі місцеві вулиці, та зможуть помилуватися красою місцевих озер.
- КОЛИ? 2 листопада, 13:00. Реєстрація
"Київ хрещатий" — на цій екскурсії розкажуть про головну вулицю Києва, її видатні об'єкти та відомих людей, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку міста й вулиці.
- КОЛИ? 3 листопада, 11:00. Реєстрація
Нагадаємо, у Києво-Печерській лаврі відновили реставрацію башти Івана Кушника — оборонної вежі, зведеної на межі XVII та XVIII століть коштом Івана Мазепи. Башту почали реставрувати у 2021 році, але через початок повномасштабного вторгнення роботи зупинили.