У Києві проведуть п'ять безплатних екскурсій Нивками, Позняками, центром та містичними місцями

У Києві проведуть п'ять безплатних екскурсій Нивками, Позняками, центром та містичними місцями Фото: "ТиКиїв"/Ігор Кузнєцов

Цього тижня у Києві відбудуться п'ять безплатних екскурсій, одна з яких пристосована для людей із порушеннями слуху. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Екскурсії проходитимуть з 31 жовтня по 3 листопада. Щоб до них долучитися, потрібно пройти попередню реєстрацію, адже кількість місць обмежена.

Після реєстрації учасники отримають підтвердження повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком. Місця, звідки стартують екскурсії, вказані у реєстраційних анкетах.

Які екскурсії проведуть цього тижня

"Таємниці града Володимира" — гості екскурсію дізнаються про розбудову Києва та будівництво оборонних споруд князем Володимиром. А також — про будівництво першого кам'яного храму Київської держави — Десятинної церкви.

"Смарагдова сага" — учасники прогуляються парком "Нивки" та дізнаються багато цікавого про цю історичну місцевість. На екскурсії розкажуть про життя видатних людей, які тут жили та творили, надихаючись красою природи Нивок.

"Містичні легенди столиці" — гості поринуть у сповнену містики історію Києва та дізнаються про об'єкти, які, за легендами, пов'язані з потойбічними силами. Екскурсія адаптована для людей із порушеннями слуху та відбудеться в супроводі перекладача жестової мови.

"Позняки паркова прогулянка" — екскурсантам розкажуть про історію давнього поселення, яке стало частиною сучасного Києва. Вони дізнаються, на честь кого названі місцеві вулиці, та зможуть помилуватися красою місцевих озер.

"Київ хрещатий" — на цій екскурсії розкажуть про головну вулицю Києва, її видатні об'єкти та відомих людей, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку міста й вулиці.

Нагадаємо, у Києво-Печерській лаврі відновили реставрацію башти Івана Кушника — оборонної вежі, зведеної на межі XVII та XVIII століть коштом Івана Мазепи. Башту почали реставрувати у 2021 році, але через початок повномасштабного вторгнення роботи зупинили. 

Читай також: "Київ 60 років тому: хто спалив українські книжки та яке кіно дивилися дисиденти"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації