У Києві відкриється виставка цифрового мистецтва "Ubiennale: Пробудження": вхід безплатний

У Києві відкриється виставка цифрового мистецтва "Ubiennale: Пробудження": вхід безплатний Зображення: facebook.com/UkrainianBiennale

У Музеї історії Києві з 23 листопада до 9 грудня буде проходити виставка сучасного цифрового та медіамистецтва "Ubiennale: Пробудження". Відвідати її можна безплатно, повідомляє культурний портал Експеримент.

Виставка покликана поглибити сприйняття глядачів, висловлюючи важливі та болісні аспекти життя мовою сучасного цифрового мистецтва. Робити це будуть за допомогою інноваційних інсталяцій, відеоарту, VR та AR-експонатів.  

Загалом свої роботи на тему "Пробудження" на цьогорічному Ubiennale представлять понад 30 українських та іноземних митців. Понад 15 експонатів будуть у VR-шоломах, щоб відвідувачі могли зануритись у роботи українських митців та самостійно досліджувати віртуальні світи. Зокрема серед українських експонатів представлені роботи Алевтини Кахідзе, Олега Харча, Вероніки Чередниченко, Олександра Ісаєнко, Пьотра Армяновського, Євгена Ващенко, Віталія Шупляка та інших.

 Виставка цифрового мистецтва "Ubiennale: Пробудження"
Зображення: facebook.com/UkrainianBiennale

Програма виставки буде супроводжуватись аудіовізуальними перформансами та професійною панеллю обговорень за участі митців і кураторів з України, Іспанії, Німеччини, Франції, Чехії, Італії й Польщі.

Куратор виставки, Валерій Коршунов, понад п'ять років займається розвитком українського цифрового та медіамистецтва. Він є автором проєктів ARTEFACT, медіаарт виставка CHORNOBYL 33, презентації понад 70 робіт українських митців на Burning Man. Також Коршунов є засновником першої Української Бієнале цифрового та медіамистецтва та режисером VR-проєкту "Доба Перша", який в цьому році був представлений на 80-му Венеціанському Кінофестивалі.

 

  • ДЕ? Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7;
  • КОЛИ? З 23 листопада по 3 грудня. Графік роботи: середа — неділя з 12:00 до 19:00;
  • СКІЛЬКИ? Вхід вільний.

​​Довідка. Перша Бієнале цифрового та медіамистецтва відбулась у 2021 році. Тоді подія об'єднала 50 митців із 15 країн, 17 з яких були з Іспанії. Вони представили інсталяції, відеоарт, кінетичні, VR, AR та NFT експонати.   

Нагадаємо, також у Музеї історії Києва відкриється виставка старовинних ялинкових прикрас, меблів та іграшок. Відвідувачі виставки зможуть поринути в атмосферу різдвяного Києва різних періодів. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації