Догляд за бровами у Києві: 10 трендових процедур та їхня вартість

Догляд за бровами у Києві: 10 трендових процедур та їхня вартість Фото: Freepik

Щоб мати красиві та доглянуті брови одного пінцета нині недостатньо. Київські салони краси пропонують цілу низку цікавих процедур, які зроблять брови густими, слухняними й насиченого природного відтінку. Які з них обрати? 

Найпопулярніша процедура у 2024 році, це, звісно ж, корекція. Під час корекції brow-стиліст не лише надає бровам гарну форму, але й видаляє зайві волоски, які можуть заважати під час нанесення макіяжу. Окрім класичного методу корекції пінцетом, столичні салони пропонують такі способи її виконання:

Ваксинг 

Фото: Freepik

Простими словами — це корекція спеціальним ніжним воском. Процедура є одним із найрезультативніших способів видалення небажаних волосків у зоні навколо брів. Віск чудово справляється з довгим, дуже коротким і навіть пушковим волоссям, забезпечуючи бездоганну гладкість шкіри й максимально чіткі лінії. 

  • Ціна: від 550 грн до 700 грн

Тридинг 

Фото: Freepik

Так називається корекція шовковою ниткою, яка прийшла до нас зі східних країн. Робиться це наступним чином: з нитки, натягнутої між пальцями, майстер створює павутинку, за допомогою якої щільно перехоплює зайві волоски та вириває їх із коренем. 

Зараз у деяких салонах є апарати для проведення тридингу, які значно пришвидшують точність корекції. Однак ця методика має свої недоліки: іноді шкіра може травмуватися, а на деяких ділянках працювати ниткою просто незручно. 

  • Ціна: від 200 грн до 700 грн

Та чи не найпопулярнішими процедурами для брів є доглядові: ламінування, ботокс та мезотерапія.

Ламінування 

Фото: Freepik

Мета цієї процедури — надати бровам потрібну форму та зафіксувати кожну волосинку. У результаті брови стають ширшими шляхом витягування та укладання їх у правильному напрямку. Зазвичай для цього використовують спеціальний гель-фіксатор та харчову плівку, якою накривають брови для отримання потрібного ефекту. 

Процедура триває близько години й забезпечує трендовий ефект мильних брів або мокрого укладання. Особливо вона корисна для володарок жорстких і неслухняних брів, які потрібно постійно зачісувати.

  • Ціна: від 600 грн до 3 500 грн

Ботокс 

Фото: Freepik

Процедура "Ботокс для брів" схожа на процедуру ламінування, адже теж укладає волоски, але при цьому ще й насичує їх корисними компонентами та стимулює ріст. Все це завдяки особливим сироваткам, у складі яких є, як правило, пантенол (він допомагає розгладжувати кутикулу волосяного стрижня), гіалуронова кислота (вона відповідає за зволоження), колаген (надає щільність), гідролізований кератин (відновлює пружність волосків). 

Ботокс і ламінування тримаються в середньому від трьох тижнів до двох місяців, залежно від індивідуальних особливостей організму.

  • Ціна: від 600 грн до 2 500 грн

Мезотерапія брів 

Фото: Freepik

Ця салонна методика — справжній порятунок для жінок, які у гонитві за модою колись дуже вищипали власні брови. Після таких невдалих експериментів не завжди повертається їх природна форма. Тож завдання процедури — "пробудити" сплячі цибулини волосків, прискорити їх ріст, зупинити випадіння і загалом покращити якість. 

Щоб досягти мети, під шкіру у зоні брів вводяться спеціальні мезококтейлі, що складаються з вітамінів, антиоксидантів, мінеральних речовин та гіалуронової кислоти. Що саме входитиме до складу коктейлю, визначає фахівець. За допомогою однієї процедури бажаного ефекту не досягти — знадобиться три-п'ять сеансів, з проміжком між ними 5-10 днів. 

  • Ціна: від 700 грн до 2 000 грн

Водночас серед інших процедур для брів популярні послуги з фарбування та загущення.

Перманентний макіяж 

Фото: Freepik

Перманентний макіяж — одна з найпоширеніших косметичних послуг із фарбування брів. Під час процедури майстер-бровіст вводить кольоровий пігмент під шкіру за допомогою спеціального апарату з тонкою голкою. При цьому фахівець повністю повторює форму брів, промальовуючи кожну волосину. У перші дні після процедури пігмент дуже яскравий, потім світлішає і стає природного кольору. 

Такий макіяж дозволяє забути про фарбування брів на кілька років. Однак є ризик того, що майстер може неправильно підібрати відтінок пігменту або помилитись із формою дуги. У цьому випадку доведеться виправляти недоліки за допомогою лазера, а це — додатковий час і витрати. 

  • Ціна: від 4 800 грн до 6 300 грн

Мікроблейдинг 

Фото: Freepik

Не відстає від перманенту і мікроблейдинг. Процедура виглядає так: за допомогою маніпули — спеціальної ручки з тонким лезом, майстер робить невеликі розрізи в шкірі й заповнює їх пігментом. Таким чином бровіст "домальовує" волосини, яких бракує, і робить брови візуально густішими.  

Процедура є безболісною та зазвичай виконується під місцевою анестезією. Ефект від процедури може тривати від року до трьох, залежно від типу шкіри та особливостей догляду.

  • Ціна: 2 500 грн до 8 500 грн

Пудрове напилення 

Фото: Freepik

Ця процедура виконується за допомогою електронного пристрою, що зовні нагадує фломастер. З його допомогою brow-стиліст розтушовує пігмент по всій довжині брови. Важливо, що під час пудрового напилення не порушується шкірний покрив, тож ризик зараження крові, на відміну від татуажу чи мікроблейдингу, менший.

Після процедури брови здаються максимально натуральними, ніби просто нафарбовані декоративною косметикою. Ефект пудрового напилення тримається до двох років. 

  • Ціна: від 2 500 грн до 6 300 грн

Стійке фарбування 

Фото: Freepik

Універсальний метод корекції кольору, що дозволяє зробити брови виразнішими, а риси обличчя — пропорційними. І все це без необхідності щодня наносити декоративну косметику, контролювати та поправляти макіяж. 

Тривалість ефекту та ступінь його яскравості залежать від типу барвника. Фарбування синтетичною фарбою частіше вибирають ті, хто хоче отримати максимально природний результат і готовий оновлювати колір щонайменше раз на тиждень. Якщо ж у пріоритеті яскравий, навіть графічний ефект щільного пудрового розтушування, вибирають натуральну хну. 

  • Ціна: від 250 грн до 1 100 грн

Звісно ж, наша добірка була б неповною без процедури WowBrow, тобто відновлення або нарощування брів, яка стає все популярнішою серед жінок. 

WowBrow 

Фото: Freepik

Суть технології полягає у нарощуванні штучних волосків на натуральні за допомогою спеціального клею. Нарощування дозволяє досягти візуальної густоти брів та закрити пусті ділянки. До неї звертаються тоді, коли у зоні брів присутні шрами, опіки або рубці.  

Водночас ефект від процедури зберігається недовго — близько двох тижнів, тому її актуально робити, готуючись до важливої події.  

  • Ціна: від 2 500 грн до 3 500 грн

Зараз в тренді природні брови з довільною формою — нерівними волосками, що вибилися, злегка нечіткими лініями та плавними обрисами. Брови-ниточки спотворюють риси обличчя та натякають на моду 1970-х або 2000-х років.

На прикладі 39-річної співачки Тіни Кароль ми бачимо, як візуально змінилося обличчя за допомогою корекції форми брів, але все одно занадто вищипані брови відсилають нас до моди 2000-х, на які прийшлася юність артистки. 

Тіна Кароль

  А яка форма брів подобається тобі?

Читай також: Порцелянова шкіра і глянсові вуста: тренди весняного макіяжу 2024, які варто спробувати

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації