Що варто знати про корейську косметику? Поради експерта

Що варто знати про корейську косметику? Поради експерта Фото: Getty

Корейський маркетинг роками стимулює продажі своїми неоднозначними ідеями та сервісом. Бум на "корейське" у світі почав рости після відомого треку PSY Gangnam Style та популяризації чоловічого гурту BTS. Але разом із тим на полицях європейських країн зʼявилася корейська косметика, про яку самі корейці або не знають, або не ризикують користуватися. Чому так відбувається?

Компанії багато коштів вклали у рекламу та оформлення мініатюрних рожевих пакувань. Вони були одними з перших, хто почав виходити на європейський ринок. Радимо користуватися Hwahae – корейським сервісом із відгуками.

Ми поговорили з візажисткою Іриною Вещицькою про досвід користування корейськими продуктами.

Наразі безліч корейських брендів увірвалися і щільно закріпилися на нашому ринку та у серцях дівчат, хоча більшість з них небезпечні за складом. Слід памʼятати що, коли блогери рекламують той чи інший засіб як найкращий, не факт, що і вам він підходить. Звертайте увагу на основні дієві компоненти засобу зважаючи на тип (жирна, суха та комбінована) та стан своєї шкіри (суха та нормальна). Також відрізняються системи очищення та догляду за шкірою обличчя, тіла у європейців та азійців. 

За словами Ірини, можуть ще виникати проблеми при перекладі.

Тонер та тонік – це різні речі, а перекладу на англійську іноді немає. Тонер – це засіб для очищення та відновлення шкіри, а тонік використовується для додаткового зволоження та запечатування вологи.

Можу порадити вам декілька продуктів азійського ринку, які припали мені до душі та багатьом моїм клієнткам:

  • Маска для губ від Laneige. Вона чудово зволожує губи, її можна використовувати як бальзам на кожен день, або як маску для відновлення, якщо нанести товстим шаром на ніч;
  • Гідрофільні олії від брендів PURITO та Heimish у формі крему. Раджу перед використанням протестувати на невеликій ділянці.
Instagram Elizavecca
Instagram Elizavecca

Негативний досвід також був. Коли я постійно користувалася ВВ кремом від Missha, це призвело шкіру до комедонів. Варто запамʼятати, що креми важкої консистенції потребують ретельного очищення: гідрофільна олія, пінка, і т.д.

Чи підходить насправді українцям корейська косметика, досить філософське питання. Адже від цього не залежить ні бренд, ні складові продукту, а тільки індивідуальні особливості вашої шкіри обличчя та волосся.

Якщо опитати українок, які мешкають роками в Південній Кореї, – всі вони одноголосно скажуть, що корейська косметика не тільки покращила їм стан шкіри, але й посприяла зберегти молодість та красу. В країні, де всі мають однаково виглядати ідеально та де конкуренція зростає щодня, не може залишити байдужими клієнтів та їх зовнішній вигляд.

Наприклад, коли у 2019 році в Києві зʼявився салон краси з корейськими товарами, це почало зацікавлювати покупця. Засновниця поїхала в Південну Корею та настільки була здивована "рожевими" тюбиками, що вирішила їх привести в Україну. Звичайно, прорекламувала вона продукт добре, але як виявилося потім, засоби були недієвими, а за їх ціну можна було придбати щось з українського.

Також місце на полицях зайняв бренд Holika Holika: пінками для вмивання, ВВ кремами та масками, які обіцяють найкраще зволоження обличчя. Раніше ними могли користуватися корейці в повсякденному житті, та навіть є офлайн магазини, де це все можна придбати. Утім, з часом з'явилося багато хороших альтернатив з ще кращим вмістом та користю для здорової шкіри.

Instagram Holika Holika
Instagram Holika Holika

Тому, перед тим як замовляти невідомий тобі товар, не полінуйся відкрити застосунок чи платформу з відгуками, щоб зрозуміти загальний попит, оцінку товару та не викинути гроші на вітер. Навіть найдорожчий товар люксової лінійки може викликати висипання, якщо не підходить типу шкіри.

Таке трапляється, що один засіб підходить одній людині, але не працює для іншої. Це стається навіть в рамках одного й того самого бренду. Що стосується "неякісного", ми радили б звертати увагу на сертифікованість товару, адже на ринку багато підробок. Через недобросовісних продавців навіть кращий крем може не дати результату, а іноді навіть нашкодити.

Щодо вибору потрібного засобу, ми радимо орієнтуватися не на бренд і навіть не на країну-виробника, а саме на компоненти та їх поєднання. Інгредієнти в косметиці повинні вирішувати ваші запити, – відповідає операційна директорка Isei Ксенія Сергеєва.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації