Зимові косметичні процедури: поради фахівця

Зимові косметичні процедури: поради фахівця Фото: Getty Images

Взимку через зміну температур та недостатню вологість у приміщеннях наша шкіра потребує особливого догляду. Адже саме в цей період вона лущиться, стає схильною до сухості, подразнень.

Ми звернулися до лікаря-косметолога Ірини Пітцик і дізналися, які саме процедури допоможуть уникнути проблем зі шкірою взимку. 

Косметолог - Київ
Фото: інстаграм irinapittsyk

Про зимові процедури для шкіри

В зимово-осінній період дуже важливо робити професійні пілінги для обличчя. Вони стимулюють оновлення шкіри, вирівнюють текстуру, прибирають ознаки старіння. 

Також дуже ефективне в холодну пору року лазерне омолодження. Це дуже ефективна процедура, в основі якої – вплив енергії лазерного променя, що стимулює клітини та сприяє утворенню колагену, зміцненню судин і підтягуванню шкіри обличчя. 

Про популярні процедури догляду за обличчям

Косметолог - Київ
Фото: Unsplash

Передусім потрібна чистка обличчя. Саме ця процедура основна, а потім – всі інші етапи догляду за шкірою. Поки ми не очистимо її, наступні процедури не принесуть бажаного ефекту.

На друге місце я б поставила апаратні процедури. Вони дають набагато більше результату, і його можна помітити одразу ж після першого візиту до косметолога.

Косметолог - Киїів
Фото: Getty Images

На третьому місці – ін'єкційні процедури. Вони актуальні, коли треба допомогти шкірі отримати необхідні вітаміни й відновити запас вологи. До того ж з віком шкіра потребує ретельнішого догляду з урахуванням індивідуальних потреб.

Про трендові, але неефективні процедури

Ulthera-терапія, HIFU-ліфтинг, SMAS-ліфтинг – це все одна процедура, що просто виконується на різних апаратах. Вона полягає в тому, що фокусований ультразвук діє на SMAS-рівні, підтягуючи шкіру.

Майже всі мої клієнти, які десь пройшли цю процедуру, лишилися незадоволеними. Сказали, що результату не побачили, або якщо він і був, то незначний, а процедура  не з дешевих. 

Поради косметолога

Масаж у косметолога
Фото: Unsplash

Як актуальну сезонну процедуру я б рекомендувала чистку обличчя – апаратну, кислотну, ручну, комбіновану. Також кожній з нас потрібен масаж. Після нього, якщо він правильно виконаний, шкіра обличчя стає пружною, сяє і має здоровий, свіжий, вигляд. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації