Весняний догляд: 6 процедур, які варто зробити у косметолога

Весняний догляд: 6 процедур, які варто зробити у косметолога Фото: Freepik

Навесні шкіра потребує особливо дбайливого догляду. Адже за період зими вона стресує від перепадів температур, нестачі вологи та вітамінів. Тому у весняний сезон варто відвідати косметолога. На які процедури записатися?

Деякі косметологічні процедури краще робити з березня по травень, коли дія ультрафіолету ще не така потужна. Бо сильні УФ-промені негативно впливають на шкіру після процедур, провокуючи гіперпігментацію, пошкодження та навіть опіки. 

Пілінги 

Фото: Freepik

Весняну турботу про шкіру косметологи радять почитати з пілінгів  — багатоступеневої процедури очищення шкіри. Зробити їх краще до моменту, коли сонце стає активним — це відбувається на початку травня. Пілінги видаляють змертвілі клітини шкіри не механічно, а розчиняючи їх за допомогою кислот. Щоб процес реабілітації не затягнувся, а шкіра швидко відновилася, краще спробувати легкі поверхневі пілінги. Зокрема, фруктові, гліколеві, мигдальні, молочні. Останній, наприклад, стане в пригоді власницям чутливої шкіри. Він скорочує ризик отримати дискомфорт або алергічні реакції, та не робить шкіру вразливою до світла.

Тим, хто має загострення акне чи купероз, варто звернути увагу на пілінги на основі азелаїнової та саліцилової кислот. Водночас ретиноловий пілінг не лише позитивно впливатиме на висипання, а й буде дієвим у боротьбі з постакне плямами, — коментує лікарка-косметологиня Леся Семак. 

А от від середнього та глибокого пілінгу у весняний період краще відмовитися. Їх варто залишити на осінньо-зимовий сезон, каже фахівчиня. Загалом, вид пілінгу та глибину його впливу лікар підбирає індивідуально, враховуючи потреби та стан шкіри.

 50-річна дизайнерка Вікторія Бекхем виглядає значно молодше завдяки пілінгам. Фото: Instagram @victoriabeckham 

Відвідуючи процедуру пілінгу навесні, обов'язково варто дотримуватися рекомендацій лікаря: краще запланувати сеанс надвечір, аби уникнути прямих сонячних променів одразу після процедури. Крім того, необхідно використовувати сонцезахисний крем.

Результат: пілінги допоможуть глибоко очистити пори, видалити чорні цятки та сліди від акне, а також надлишки шкірного сала. Одночасно з цим активується мікроциркуляція шкіри, вона зволожується, насичується вітамінами та поживними речовинами. 

 Мезотерапія 

Мезотерапія — ще одна базова процедура весни. Це проста, але дієва ін'єкційна методика, під час якої у шкіру і підшкірну жирову клітковину за допомогою шприца із тоненькою голкою вводяться різні вітамінні "коктейлі". Зокрема, препарати, що містять амінокислоти, антиоксиданти, колаген, біотин, вітаміни, екстракт алое тощо. У глибині епідермісу ці засоби діятимуть набагато результативніше, аніж ззовні. Жодні маска, крем чи сироватка не дадуть такого миттєвого та потужного ефекту. 

31-річна співачка Селена Гомес не приховує, що мезотерапія — дна з найулюбленіших її процедур. Фото: Instagram @selenagomez

Склад мезококтейлю завжди підбирається індивідуально залежно від проблем шкіри та особливостей організму. Для отримання кращого ефекту ліпше пройти курс із 7-10 процедур.

Результат: поживні речовини, введені у шкіру або під шкіру, швидко відновлюють та зволожують її, покращують еластичність, стимулюють вироблення колагену та еластину, готують шкіру до літа.

Біоревіталізація 

Це також ін'єкційна процедура, тому багато хто ототожнює її з мезотерапією. Але, попри схожість, у цих процедур є чимало відмінностей. Біоревіталізацію роблять препаратами на основі гіалуронової кислоти. Це природна складова нашої шкіри, але після 35 років її вироблення значно зменшується, і шкіра починає втрачати свою свіжість і тонус. За допомогою біоревіталізації можна не лише заповнити цю нестачу, а й "прибрати" видимі вікові дефекти. Наприклад, носогубні складки, заломи шкіри, вертикальні зморшки на переніссі, рубці або шрами. Візуально вони стануть менш помітними. 

35-річна фешн-блогерка з Німеччини Леоні Ганне — прихильниця біоревіталізації. Фото: Instagram @leoniehanne

Для отримання потрібного результату косметологи радять проходити курс з мінімум трьох процедур з інтервалом у 2-3 тижні.

Результат: під час біоревіталізації живлення шкіри відбувається на клітинному рівні, це дозволяє запустити процеси вироблення власної гіалуронової кислоти, синтезу волокон колагену й еластину, зволоження дерми та відновлення шкірного імунітету.

Плазмоліфтинг 

При погіршенні кольору обличчя та втраті пружності шкіри справжнім порятунком стане плазмоліфтинг. Це теж ін'єкційна методика. Її суть полягає у введенні власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами, під шкіру. Плазмоліфтинг активізує процес регенерації клітин. Організм сам починає роботу з омолодження, а ін'єкції йому у цьому сприяють.  

48-річна акторка Різ Візерспун спробувала плазмоліфтинг та задоволена результатом. Фото: Instagram @reesewitherspoon 

Результат: плазмоліфтинг допоможе зробити зморшки менш помітними, прибрати вугровий висип, вирівняти тон обличчя. Ідеально пройти 5-6 процедур. Причому, помітний результат можна буде побачити через 10 днів. Саме стільки часу потрібно, аби плазма почала діяти.  

Ультразвукова чистка  

Цю процедуру потрібно відвідувати не менше аніж раз на пів року. А весна — ідеальний час. Ультразвукова чистка — це дієва процедура дбайливого відлущування змертвілого рогового шару шкіри обличчя, декольте, плечей та спини разом із пилом, брудом і зайвим жиром за допомогою спеціальної лопатки — ультразвукового скраббера.

Фото: Freepik

Процедура буквально полегшує життя шкірі, позбавляючи від усього непотрібного. Зокрема, від чорних цяток, запалень, запускає процеси оновлення, — пояснює лікарка-косметологиня Леся Семак. 

 

43-річна супермодель Жизель Бюндхен є прихильницею процедури ультразвукової чистки. Фото: Instagram @gisele 

Перед тим, як почати процедуру ультразвукової чистки, косметолог наносить на шкіру обличчя лосьйони або гелі з фруктовими кислотами, які допомагають розпушити шкіру і комедони. Сама процедура проводиться спеціальним апаратом, з лопаткою-насадкою через яку на шкіру подається ультразвукова акустична хвиля. У цей момент здійснюється вібраційний масаж на клітинному рівні.

Результат: після процедури можна забути про тьмяний колір шкіри, забиті пори, підвищений рівень сального секрету.  

Мікрострумова терапія  

Ще один чудовий варіант "розбудити" шкіру навесні — мікрострумова терапія. Процедура проводиться за допомогою спеціальних паличок-електродів, через які подається модельований струм з частотою до 500 герців. Спочатку на обличчя накладається спеціальний гель-провідник, потім лікар підбирає силу впливу електрода і плавними рухами обробляє вибрані зони обличчя. 

27-річна модель Гейлі Бібер обожнює процедуру мікрострумової терапії. Фото: Instagram @haileybieber

Результат: мікроструми ефективно впливають на клітини, що призводить до значного покращення мікроциркуляції крові та прискорення метаболічних процесів в організмі. Як наслідок, поживні компоненти та кисень будуть доставлятися до клітин шкіри швидше, відповідно, колір обличчя набуде свіжого та здорового відтінку. 

Водночас прискориться синтез гіалуронової кислоти, білків колагену та еластину, завдяки чому шкіра буде більш щільною та пружною. Косметологи радять пройти курс — від 6 до 2 процедур з інтервалом у 3-4 дні. 

Читай також: Догляд за бровами у Києві: 10 трендових процедур та їхня вартість 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації