Ініціативи підтримки дітей до Дня святого Миколая

Ініціативи підтримки дітей до Дня святого Миколая Фото: Unsplash

Напередодні новорічних свят організації збирають листи від дітей з думкою виконати їхні бажання. Деякі з них сироти, деякі постраждали від війни або стали переселенцями. Ці дітлахи прагнуть уваги дорослих та захисту. Саме тому ми склали добірку компаній, які не один рік займаються благодійністю та готові зробити все заради щастя малюків, – від польської фундації до служби допомоги. Ти теж можеш їх підтримати.

Фонд "Народний тил – реабілітація"

До Дня святого Миколая фонд вже 5 рік поспіль проводить благодійну ініціативу для дітей, батьки яких загинули на війні. Організація збирає кошти для закупівлі подарунків, які обрали для себе діти. Цього року до ініціативи можуть долучитися всі охочі.

За час війни багато дітей залишилося без батьків, тож аби кожному приділити достатньо уваги та купити іграшки, одяг чи ґаджет, необхідно зібрати якомога більше коштів.

Підтримати

Мальтійська служба допомоги

Акцію "Святий Миколай – дітям у потребі" служба допомоги проводить вже 26 років для вихованців інтернатів, сиротинців, для дітей з інвалідністю. Щоб підтримати ініціативу, достатньо виконати пункт з листа бажань. А також перерахувати кошти чи самостійно купити засоби гігієни, дитячу білизну тощо.

Підтримати

Польська фундація Uniters

Польська фундація Uniters

8 років поспіль польська фундація продовжує радувати подарунками українських дітей. Допомога відбувається на основі акції "Свята без тата" для тих, хто постраждав від війни. 

За весь час діяльності волонтери встигли закупити 24 000+ індивідуальних подарунків. В команді підтримки працює 3 000 людей по всьому світу, але й цього може бути замало, адже раніше дітей, що страждають від війни, були тисячі, а зараз ця цифра переросла в мільйони. Саме тому фундація поставила собі мету – підготувати 4,5 мільйона подарунків для кожної дитини, яка мешкає на території України.

Підтримати

"Олені святого Миколая"

Благодійна організація існує вже 6 років, тому неодноразово їздила на схід України, аби створити свято для дітей, які змушені залишатися в зоні бойових дій. Однак цього року сталися зміни – замість Новотошківського, Бахмута, Гірського, Ласточкиного долучилися Херсон, Ізюм, Запоріжжя та Харків.

"Олені святого Миколая"

Також команда волонтерів збирається об'їхати майже всі області України, щоб відвідати постраждалих від війни дітей. Тому ти теж можеш заповнити форму та стати для маляти різдвяним янголом – надіслати або подарунок, або грошовий переказ.

Підтримати

БО "Дарунок"

Благодійна організація створила акцію "Лист до святого Миколая", де кожен охочий може обрати лист від дитини та надіслати їй очікуваний подарунок. Ознайомитися з проханнями діток із малозабезпечених сімей, постраждалих від війни або переселенців можна на сторінці організації в Instagram. Але подарунок треба встигнути надіслати на адресу, яку надасть фонд, до 14 грудня. А у разі, якщо дитина вказала надто дорогий подарунок, краще купити солодощі або порадитись із працівниками організації.

Підтримати

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Національний авіаційний університет вперше очолила жінка - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

Національний авіаційний університет вперше очолила жінка

Фільм блогера Антона Птушкіна встановив рекорд касових зборів серед документальних стрічок - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

Фільм блогера Антона Птушкіна встановив рекорд касових зборів серед документальних стрічок

У Києві відкрилася виставка світлин, зроблених у здичавілих місцинах Полісся - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

У Києві відкрилася виставка світлин, зроблених у здичавілих місцинах Полісся

На стінах станції метро "Площа Українських Героїв" змонтували нові літери - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

На стінах станції метро "Площа Українських Героїв" змонтували нові літери

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації