Не словом, а ділом: добірка благодійних фондів, що допомагають дітям

Не словом, а ділом: добірка благодійних фондів, що допомагають дітям Фото: Unsplash

Сьогодні Україна та низька інших країн відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Це свято було впроваджено у 1950 році заради того, щоб привернути увагу суспільства до проблем, пов'язаних з правами дітей по всьому світу. Одна з причин ініціації започаткування свята — наслідки Другої світової війни, коли величезна кількість дітей залишалась без дому та батьків.

Відтоді цей день є нагадуванням про важливість дотримання прав та охорони здоров'я дітей, а також про відповідальність, безпеку та любов, на яку заслуговує малеча.

Цього дня ми хочемо звернути твою увагу на організації та фонди, що допомагають українським дітям у зв'язку з повномасштабним вторгненням. Вони потребують твоєї підтримки.

Діти Героїв

Фонд "Діти Героїв" надає фінансову, психологічну та гуманітарну підтримку дітям, які втратили одного чи двох батьків внаслідок війни. Втрата батьків — неймовірна страшна подія для будь-якої дитини. Впоратися з нею без підтримки неймовірно важко. Саме тому фонд надає не тільки екстрену допомогу, а й стратегічну, що може тривати роками, до повноліття дитини.

Фото: фейсбук Благодійний Фонд "Діти Героїв"

 Behind Blue Eyes

Проєкт "За блакитними очима" роздає дітям з маленьких сіл одноразові фотоапарати для того, щоб зафіксувати життя малечі. Паралельно з цим команда проєкту ділиться мріями "блакитнооких" та збирає гроші на виконання списку бажань діток.

Проєкт неймовірно чутливий, а його головне завдання — дозволити дітям продовжувати мріяти та дивитись у майбутнє навіть попри страшні події, які приносить війна.

Голоси дітей

Фонд "Голоси дітей" працює з 2015 року та допомагає дітям, які постраждали від війни. У фонду два співзасновники — Олена Розвадовська та Азад Сафаров. Обидва працювали на сході України під час російсько-української війни. Олена займалася наданням гуманітарної допомоги для місцевих мешканців, а Азад — документалісткою. Вони об'єднали зусилля для роботи над фільмом "Будинок зі скалок".

У фонду є три основні напрями — психосоціальна допомога і реабілітація, адресна та гуманітарна допомога та адвокація.

Фото: фейсбук "Голоси дітей"

Future for Ukraine

Future for Ukraine — Благодійний фонд, створений у 2022 році. Фонд має декілька важливих ініціатив, таких як гуманітарні місії у гарячих точках, допомога пораненим військовим з протезуванням, допомога жінкам, які пережили сексуальне насильство з боку російських військових тощо.

Особливу увагу фонд приділяє питанням дітей. Тут створені одразу дві ініціативи, які ти можеш підтримати.

Children Hub — простір для дітей та їхніх сімей, які були вимушені евакуюватися з України та потребують підтримки. У цьому центрі дітлахи можуть отримати психологічну допомогу, консультації з логопедом, а також відвідати класи для розвитку, де є заняття з логіки, музики, живопису, пропонується глинотерапія, нейроритміка та ін.

Фото: childrenhub.ffu.foundation

LEVCHYK Spectrum Hub — центр для дітей із розладами спектра аутизму. Будь-які потрясіння можуть сильно нашкодити психіці такої дитини та спровокувати затримку розвитку. А уявіть, які наслідки для дітей з розладами спектра аутизму можуть мати вибухи, ракетні обстріли та інші жахи війни?

LEVCHYK Spectrum Hub — це безпечний простір, де дітки можуть розвиватися, адаптуватися до нових умов, а згодом інтегруватися у суспільство.

 

Мрію жити

Фонд націлений на допомогу всім дітям України, а особливо тим, хто постраждав від воєнних дій. Фонд почав працювати ще у 2014 році та допомагав дітям з важкими захворюваннями з різних куточків країни, але з 2022 року змінив спеціалізацію на допомогу всім діткам, а також ЗСУ.

Крім гуманітарної допомоги дітям та нашій армії фонд також допомагає дітям із ДЦП.

Постраждалі діти війни

Фонд допомагає дітям, які постраждали внаслідок російської агресії на сході України, надає допомогу родинам переселенців, багатодітним та кризовим сім'ям.

Також фонд направляє допомогу у дитячі будинки та інтернати. Він зосереджений на різних напрямах: надання допомоги постраждалим від війни дітям, проєкти, що спрямовані на підвищення рівня та якості життя дітей, а також проєкти з підтримки українських дітей-спорстменів.

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2023-02-03_9.18.15_PM.jpeg - Богдан Білошенко
Захоплююся темпом життя цього великого міста та намагаюся не відставати. Вірю, що вивчати Київ можна все своє життя!

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації