Чотирилапі друзі онлайн: 8 столичних притулків для собак

Чотирилапі друзі онлайн: 8 столичних притулків для собак Фото: Unsplash

Через війну тисячі собак потребують нових господарів. За даними Save Pets of Ukraine, торік майже 26 тисяч песиків були під опікою волонтерів, а безпритульних — щодня стає все більше! "ТиКиїв" не лише порадить 8 чудових притулків для собак, а й навчить вибирати чотирилапих друзів онлайн.

Читай також: Крем-мед і бджоли у смартфоні: 7 унікальних пасік під Києвом

GladPet

Фото: Unsplash

Хочеш знайти собі песика, не виходячи з дому? Інтернет-проєкт GladPet якраз допомагає вибрати улюбленця дистанційно. У фільтрі можна позначити стать, вік, породу, забарвлення, вакцинацію та найближчий населений пункт. GladPet не забуває й про тваринок, які вже знайшли домівку: на сайті є окрема сторінка з анкетами щасливих песиків. Майже 11 тисяч чотирилапих мають тепер нові родини! 

  • ДЕ ШУКАТИ? На сайті GladPet. Розташування кожної тваринки індивідуальне.

URSA

Фото: facebook.com/ursaua1

Ursa Major — це сузір'я Велика Ведмедиця, що є найбільшим у Північній півкулі.

Ця громадська організація з 2018 року захищає права тварин в Україні. URSA MAJOR рятує собак, які стали жертвами знущань та війни, а ще консультує свідків жорстокої поведінки з тваринами. Ба більше, організація забезпечує кормом та ліками притулки, а також волонтерів, що піклуються про безпритульних у прифронтових зонах. Наразі в Центрі врятованих тварин URSA мешкають 22 "мокроносики". Усі охочі можуть забрати песиків або фінансово підтримати притулок.

  • ДЕ ШУКАТИ? Вул. Шота Руставелі, 33-Б, м. Київ. Вибрати собаку онлайн можна за фільтром GladPet.

Носики

Фото: instagram.com/adopt_nosiki

Під крилом благодійного фонду "Носики" мешкають майже 100 тваринок: серед них понад 50 песиків. Команді принципово годувати улюбленців преміумкормом, регулярно вигулювати й за потреби обстежувати їх. Собачки вільно пересуваються у великих вольєрах, які орендують на території іншого притулку. У планах "Носиків" — власний майданчик: на його будівництво фонд наразі збирає кошти. Загалом тут знаходять господарів з України та Європи більш ніж 5 тварин щомісяця.

  • ДЕ ШУКАТИ? Зв'язатися з притулком можна через Instagram

Husky Help

Фото: instagram.com/husky_help_ukraine

"Хаскі Хелп" — це волонтерська група, яка існує з 2020 року. Тутешні волонтери беруть на перетримку покинутих напризволяще собак породи хаскі. 

Перетримка — це тимчасовий прихисток для тварини, яка залишилася без господаря та домівки.

Чому саме хаскі? За словами волонтерів, саме ця їздова порода — перша у списку покинутих песиків на території України. Наразі підопічні Husky Help живуть у різних районах Києва: їх евакуюють із небезпечних місць або рятують від людської жорстокості. Згодом — лікують і шукають для хаскі нових власників. 

ДворНяшкам Дім

Колаж: instagram.com/dvor_nyashkam_dim

2020 року цей притулок заснувала на Виноградарі Марія Касьяненко. Центр об'єднує понад 20 волонтерів, які приймають тварин на перетримку та шукають їм нових господарів. Більшість чотирилапих — прямісінько з вулиці. Зараз у притулку — понад сотня песиків, тому тут завжди раді небайдужим гостям, яких запрошують на оглядини своїх "няшок".

  • ДЕ ШУКАТИ? Проспект Георгія Гонгадзе, 24-А, м. Київ. Вибрати собаку онлайн можна за фільтром GladPet.

Сіріус

Фото: facebook.com/Shelter.SIRIUS

"Сіріус" — це найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. З 2000 року тут стерилізують чотирилапих друзів і знаходять їм домівку: навіть окупація не стала на заваді, й усіх тваринок вдалося вберегти. Нині під опікою притулку — понад 3 тисячі собак і котів. А ще "Сіріус" допомагає вакцинувати безпритульних та домашніх тварин малозабезпеченим сім'ям у Києві та області. За 23 роки нових господарів знайшли понад 10 тисяч підопічних.

  • ДЕ ШУКАТИ? Притулок для бездомних тварин "Сіріус", село Федорівка, Київська область (53 хв від метро "Героїв Дніпра"). Вибрати собаку онлайн можна за фільтром GladPet.

Бест Френдз

Колаж: instagram.com/priiut_best_friends

Цей приватний притулок був створений у 2014 році на базі громадського зооцентру "Ковчег". Наразі тут живуть близько 700 собак. А ще — 300 котиків, 2 лисички, 2 єнотоподібні собаки та чотири коні. Через величезну кількість тварин (їх стало ще більше після повномасштабної війни) "Бест Френдз" потребує матеріальної допомоги. І є ще один хороший спосіб зарадити: стати господарем для одного з чотирилапих мешканців.

  • ДЕ ШУКАТИ? Село Фасова, Київська область. Вибрати собаку онлайн можна за фільтром GladPet.

Дружок

Фото: Unsplash

Керівниця притулку Марія Стоянова раніше приймала собак у власній квартирі. Але з гарячою фазою війни навантажень не витримали ані сусіди, ані власниця. Саме тому Марія створила заклад з умовами для тваринок, наближеними до європейських. Кожен улюбленець тут має особистий простір, у притулку щодня проводять вологе прибирання та санітарну обробку. Також "Дружок" співпрацює з ветеринарною клінікою та має власного кінолога від ЗСУ. 

  • ДЕ ШУКАТИ? Вул. Генерала Воробйова, 11, м. Київ. Вибрати собаку онлайн можна за фільтром GladPet.

Бабинецький притулок

Фото: instagram.com/babentsyshelter

Закладом у селищі Бабинці керує Марина Хмара. Наразі тут знайшли прихисток 107 собачок, включно з 47 цуценятками. Віднедавна Бабинецький притулок спільно з Центром спасіння Харкова евакуює тваринок до Києва з місць, де відбуваються активні бойові дії. Волонтери врятували 29 собачок з Бахмута, Вовчанська, Куп'янська, Лимана та інших гарячих точок на сході України. 14 цуценят привезли з Херсона, а 15 собачок — зі Слов'янська.

  • ДЕ ШУКАТИ? Селище Бабинці, Київська область. Зв'язатися можна за номером 050-922-53-21. Вибрати собаку онлайн можна за фільтром GladPet.

А ти знаєш? Дивовижна історія сталась у прифронтовому Вовчанську. Харківські зооволонтери отримали запит на двох лабрадорів, двох вівчарок, таксу та двох йорків: у будинок їхніх господарів влучив снаряд.

Три дні тому вдалось евакуювати одного лабрадора, одну таксу та одного йорка. А вже 20 травня волонтери повернулися та знайшли в руїнах будинку інших чотирьох улюбленців живими. Наразі всі сім собак у Харкові та чекають на господарів.

Читай також: 9 геніальних речей, які винайшли у Києві

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації