Де у Києві скуштувати булочки сінабон?

Де у Києві скуштувати булочки сінабон? Фото: Getty Images

Осінь — ідеальна пора для чашечки какао та сінабонів — м'яких солодких булочок у вигляді равликів, наповнених цукром та меленою корицею. "ТиКиїв" відшукав місця, де у столиці можна насолодитися сінабонами! 

Слово "Сінабон" утворене від Cinnamon — кориця і латинського Bone — добре — це всесвітньо відома мережа фастфуд кафе-пекарень, де основною стравою є булочки з корицею, вершковим сиром і капкейки. Вона має понад 1100 кафе-пекарень по всьому світу, які здобули таку популярність, що назва булочки стала номінальною, а кафе почали наслідувати.

Cinnabon

Фото: instagram.com/cinnabonukraine

Та сама мережа кафе-пекарень, яка спеціалізується на булочках з корицею та вершковим сиром і капкейках. Першу в Україні пекарню відкрили в Києві у 2013 році. У меню 10 видів сінабонів, серед них є класичні (від 54 грн), з шоколадом, карамеллю та горішками, а також мініверсії (від 38 грн). До сінабонів пропонують холодні й гарячі кавові напої, лимонади. 

  • ДЕ? RiverMall, Gulliver, Globus, Respublika Park, SkyMall, Retroville, Ocean Plaza

У 1985 році американські пекарі Річ та Грег Комени поставили собі за мету придумати рецепт найкращих у світі коричних булочок. І зробили це. Сінабони з маленької пекарні в Сієтлі завоювали світ.

Хліб-Сіль

За сінабонами також можна зайти у кафе-пекарню "Хліб-Сіль", яку знову відкрили на вулиці Саксаганського після тривалої перерви. Тут є сінабони (80 грн), круасани, торти, тарти, тістечка, чизкейки, зефір, крафтове морозиво й інші десерти. Також продають свіжовипечений хліб. Серед напоїв пропонують каву й кавові мікси, какао, матчу, лимонади, різні види чаю і коктейлі.

  • ДЕ? Вул. Саксаганського, 36

Вершковий сир для глазурі, який є фінальним штрихом і робить булочки сінабони ніжними на смак, запатентований під кумедною назвою Ooey-Gooey.

Перший Поверх

Фото: instagram.com/pershyy.poverkh

Кав'ярня відома своїм простим, але привабливим концептом: смачна кава й свіжа випічка. До кави можна замовити випічку з пекарні Pate: апетитні круасани, ніжні сінабони (135 грн), хрусткі горішки, насичені брауні та крафіни. Заклад розташований у затишному дворику, тож замовляй чашечку кави з сінабоном й насолоджуйся осіннім Києвом. 

  • ДЕ? Вул. Липківського, 4Б 

Суміш для випічки сінабонів, яка дає тісту досконалу м'якість і повітряну текстуру, — офіційно запатентована і тримається у найсуворішому секреті.

Krendel

Ресторан-кондитерська, що переїхала з Харкова у центр столиці. Тут подають не лише випічку чи десерти, а й салати, рибні та м'ясні страви. Діє також і меню сніданків. На десерт пропонують одразу кілька видів сінабонів — класичний (90 грн), з вишнею (90 грн) чи карамеллю (95 грн).  А ще сінабон з шоколадом, сінабон манго-маракуйя, смородина й червоний оксамит. Вартість — 90 грн. У закладі раді гостям із чотирилапими друзями.  

  • ДЕ? Вул. Володимирська, 29; вул. Хрещатик, 24 та Шота Руставелі, 12 

Сarrot cake kyiv

Фото: instagram.com/carrotcakekyiv

Пекарня пропонує скуштувати сінабони на будь-який смак:  вишнево-фісташкові, абрикосові, макові, полуничні й абрикос із солоною карамеллю. Сінабони від цієї пекарні можна знайти у Cofi, що на Лук'янівській, а також у Coffee Kiosk на Русанівці, — вони партнеряться.

  • ДЕ? Вул. Григоренка, 36а

Найароматніша кориця сорту "Макара" вирощується спеціально для "Сінабон" високо в горах Індонезії.

Tom’s

Фото: instagram.com/tom.ne.jerry

Кав’ярня Tom’s на вулиці Бойчука позиціонується як заклад "про людей і для людей, зі зручними місцями, щоби гості не втомлювалися, особливо коли потрібно довгий час попрацювати". У меню представлені сендвічі, галети й кіш. А на десерт пропонують скуштувати кес, тарт, вишневий пай, медовик і, звісно, сінабони в асортименті — вони коштують 120 грн. 

  • ДЕ? Вул. Бойчука, 9/12

Читай також: Чайна культура очима інсайдера Міті Мухіна: тренди, ціни та містифікація   

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_1490.JPG - Михайло Пилипчук
Заступник головного редактора

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації