У Київраді запропонували зробити проїзд у метро безплатним

У Київраді запропонували зробити проїзд у метро безплатним Фото: Unsplash

Депутат Київради Тарас Козак запропонував зробити проїзд у столичному метро безплатним до кінця воєнного стану. Про це повідомляють "Новини.LIVE"/

На засіданні Київради Козак розповів, що метрополітен досі залишається збитковим. За першу половину 2025 року збитки сягнули 2,6 млрд грн, тоді як доходи становили лише 830 млн грн.

На думку столичного депутата, якщо доходи метрополітену не покривають витрат, то можна зробити проїзд безплатним. 

Враховуючи функцію, яку виконує метрополітен, і те, що збитки величезні і його доходи не покривають витрат, логічно зробити проїзд безплатним, — сказав Козак.

За його словами, така ініціатива не потребує додаткових витрат і стане підтримкою для киян та гостей столиці в умовах війни.

Читай також: "Київському метро 65 років: історія будівництва та цікаві факти"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ilya Prokopenko

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Lida Lee зіграла зухвалу партію в більярд у новому кліпі "Танці": відео - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Lida Lee зіграла зухвалу партію в більярд у новому кліпі "Танці": відео

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації