Київ отримав від Польщі 130 генераторів

Київ отримав від Польщі 130 генераторів Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Київ отримав від Польщі 130 генераторів різної потужності, кошти, які зібрали польські волонтери. Вони дозволять забезпечити електроенергією об'єкти критичної інфраструктури та закладів соціальної сфери. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, столиця отримала:

  • 1 дизельний генератор FD 600 D потужністю 600 кВт
  • 1 дизельний генератор FD 80 B потужністю 80 кВт
  •  20 генераторів FOGO FV20000TE / TRE потужністю 20 кВт кожен
  • 108 генераторів FOGO F12000iSG потужністю 12 кВт кожен.
0 / 0


Загальна потужність переданого обладнання — 2 376 кВт.

Перша партія генераторів вже прибула до столиці. Найближчим часом має прибути наступна.

Також вже в дорозі чергова допомога від Варшави — ще 90 генераторів, — додав Кличко.

Читай також: "Темні часи: історія блекаутів у Києві"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації