Скільки будинків у Києві вже підключені до тепла: Кличко відповів

Скільки будинків у Києві вже підключені до тепла: Кличко відповів Фото: УНІАН

У Києві станом на 4 листопада теплопостачання увімкнули у майже 90% житлових будинків. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

Так, 29 жовтня Київ розпочав опалювальний сезон, наразі до тепла вже підключені майже 90% житлових будинків, які управляються комунальними керуючими компаніями. За словами міського голови, всі інші — мають можливість оперативного підключення.

На жаль, паралельно зі стартом опалювального сезону, міські служби ліквідовують наслідки нових масованих атак, яких ворог завдав по критичній інфраструктурі цієї осені, — додав він.

Читай також: У Києві змінили графіки відключень: що кажуть у ДТЕК

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото

Власник Лук'янівського ринку не звертався до КМДА щодо його відновлення: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Власник Лук'янівського ринку не звертався до КМДА щодо його відновлення: що відомо

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації