У Києві пропонують перейменувати майбутню станцію метро "Варшавська": яку назву пропонують
Майбутню станцію метро "Варшавська" хочуть перейменувати. Фото: Autostrada
У столиці пропонують перейменувати майбутню станцію метро "Варшавська", яка зараз будується, на "Проспект Європейського Союзу". Відповідну петицію оприлюднено на електронній платформі звернень.
Автор ініціативи пояснює, що пропозиція пов'язана з останніми подіями та має стати "символічним мирним протестом проти рішення про позбавлення Президента України ордена Білого Орла".
Як зазначено в петиції, нова назва має підкреслити європейський вектор розвитку України та її стратегічний курс на інтеграцію до ЄС. Зокрема, автор наголошує, що вона:
- підкреслюватиме незмінний європейський курс України;
- символізуватиме єдність із державами Європейського Союзу;
- відповідатиме стратегічному напряму розвитку України та її прагненню до повноправного членства в ЄС;
- матиме довгострокове символічне значення для столиці.
Окремо підкреслюється, що ініціатива не має політичної чи конфліктної спрямованості щодо інших країн.
Ця ініціатива не спрямована проти польського народу чи українсько-польської дружби. Навпаки, вона покликана наголосити, що взаємна повага між державами є основою справжнього партнерства. У зв'язку з викладеним просимо Київську міську раду розглянути можливість присвоєння станції метро, що будується, назви "Проспект Європейського Союзу" замість "Варшавська", — наголошує автор петиції.
У підсумку автор просить Київську міську раду розглянути можливість перейменування майбутньої станції метро "Варшавська" на "Проспект Європейського Союзу" та закликає киян підтримати ініціативу.
Раніше ми розповідали, що у столиці триває будівництво метро на житловий масив Виноградар, його ведуть на шести ділянках. Між станціями "Мостицька" і "Сирець" вже побудували правий тунель.