Як заробляти від ста тисяч гривень у Києві (крім IT): аналітика найвищих зарплат Києва

Як заробляти від ста тисяч гривень у Києві (крім IT): аналітика найвищих зарплат Києва Фото: freepik.com

Київ має не тільки найбільшу кількість вакансій — зараз їх майже 30 000 — але й найвищу середню зарплатню (за даними work.ua) — 21 000 грн. Де ж можна заробити найбільші гроші? Ми подивилися декілька пропозицій від роботодавців "від ста тищ" і зробили певні висновки.

Звісно, таких робіт небагато. Взагалі по місту найбільше вакансій універсальних та простих — продавців, водіїв, менеджерів з продажів тощо, але там середня зарплатня вчетверо-вп'ятеро менша. 

Хоча, є нюанс. Візьмемо, для прикладу, вакансію менеджера з продажів, що обіцяє 250 000 грн (якщо це не одруківка, бо у колег таке коштує менше).

Уважно читаємо обов'язки:

Що ти будеш робити:

  • Знайомити клієнта з продуктами школи та продавати пакети уроків без пробного заняття.
  • Назначати та переназначати пробні уроки.
  • Допомогати з підключенням на пробний урок. Можеш не хвилюватися, оскільки ми попіклувалися про те, аби навчити тебе це робити.

А потім винагороду: 

  • Фіксовану ставку + відсоток від продажу пакета уроків.
  • Стабільні виплати заробітної плати двічі на місяць.

І починаємо думати. Більшу частину отої фантастичної зарплатні точно складає відсоток. Робочий день озвучують нормований, і в нього треба вкласти не тільки холодні продажі — бо для клієнта це знайомство з предметом. Не тільки холодні складні продажі — бо продавати незнайомій людині послугу без пробного заняття — то таке собі задоволення. А ще й адміністрування тих уроків, що продав, можливо, і не ти — призначати та підключати. Себто часу на продажі — не повний день. І умови продажів теж не "лакшері" — це не теплі ліди, то поле непахане. 

Отож. Сидимо та думаємо — чи треба нам таке.

ПРОДАЖІ ТА НЕРУХОМІСТЬ

З цієї ж категорії бувають вакансії рієлторів (там взагалі чистий відсоток, але ймовірний заробіток прописують на дуже привабливому рівні).

Більше реальними кандидатами на хорошу зарплатню є вакансії керівників продажів, особливо зі знанням іноземної мови так, тепер знання мови може дати додатковий прибуток, особливо, якщо це мова, наприклад, німецька. І так, це теж комбінована оплата — хороша заробітна плата 3000-5000(fix + %) євро, бонуси та премії за виконання показників.

ТОП-МЕНЕДЖМЕНТ

Але найбільш реальний варіант отримання високої зарплати — то керівна робота, особливо директорські посади. Звісно, таких пропозицій на ринку небагато — завжди вакансії топменеджерів є одними з найбільш конкурентних серед пошукачів (також  юристи), але оплачуються послуги керівників дуже непогано. Наприклад, технічному директору пропонують 200 000 грн, операційному директору — 4000 євро і допомогу з релокейтом у Кам'янці-Подільському. Директора з маркетингу (СМО) у преміумсегменті очікує "виделка" зарплатні в 110 000 — 185 000 грн.

Для людей терплячих та досвідчених є пропозиції роботи в ІТ теж із непоганою зарплатнею. Чому терплячих, а тому, що кількість вакансій в ІТ-сфері за останні два роки скоротилася — збіглися два негативні тренди. Тому якщо пропозиції і є, то їх значно менше:  у жовтні рекрутери створили на Djinni 6633 нові вакансії, на 260 більше, ніж у вересні, але на 40% менше, ніж у жовтні минулого року. А у жовтні 2021 взагалі було 15 тис. Відповідно, пошук підходящої вакансії та отримання нової роботи розтягується на декілька місяців. Тому пропозиція з зарплатнею майже у 200 000 грн — наприклад, старший розробник C++, можливо, змусить конкурувати між собою десятки, якщо не сотні професіоналів. Як і пропозиція для Senior Golang Developer — йому пропонують на випробувальний період 4000 доларів, а після — 4500-5500 доларів + компенсація курсів, офіс у коворкінгу з генератором. Але є нюанс спеціалізації — оформлення як ФОП.

SEO та кріпта

Ну і ще одна можливість заробити багато — сучасні професії. Наприклад, хороші гроші пропонують для досвідчених Media Buyer'ів на вертикаль CRYPTO — власний заробіток не менш як 5000 доларів вже у перший місяць. І хоча, крім кріпти, ніхто не пропонує заробіток до 600 000 грн, заробітна плата у 200-300 000 у пропозиціях для баєрів нікого не дивує. А от що дивно — досвідченому SEO-спеціалісту пропонують 300 000 грн. Можливо, одруківка, або дійсно шикарна пропозиція. 

Отже, пропозицій високооплачуваної роботи в Києві чимало, і різних. Але треба розуміти — для того, аби отримати цю роботу, треба бути або досвідченим фахівцем (чи керівником), або бути готовим працювати на відсоток чи з мінімальною ставкою.

 

Тетяна Пашкіна
 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації