В Україні з’явилася мапа інвестиційних та бізнес-можливостей

Поділитися

В Україні з’явилася мапа інвестиційних та бізнес-можливостей

В Україні  з’явилася мапа інвестиційних та бізнес-можливостей Фото: Unsplash

Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Ukraine Invest створили Мапу інвестиційних та бізнес-можливостей України. Вона створена з метою пошуку та залучення нових інвестицій в країну.

Україна має великий потенціал і можливості для інвестування та ведення бізнесу. Це не просто слова. Ми хочемо показати їх інвестору, – йдеться на сайті ініціативи.

На сайті доступні для перегляду категорії, куди можна інвестувати. Вони розподілені за секторами економіки: транспорт і логістика, паливо й енергетика, харчова промисловість, видобування, сільське господарство, охорона здоров'я, легка промисловість, будівництво, адміністративне та допоміжне обслуговування, туризм, розвиток і навчання, важка промисловість та поводження з відходами.

Після переходу в певну категорію можна побачити проєкти (наразі на мапі їх 81) та відомості про них: ініціатора, статус, локацію, інвестиційні можливості, суму інвестицій та деталі щодо цілей та термінів реалізації. Там же можна залишити заявку на інвестиції у разі зацікавленості. Також на сайті є можливість подати заявку на свій власний інвестиційний проєкт.

Фото: investmap.com.ua 

Функціонал мапи дозволяє потенційним інвесторам обрати певний регіон країни та вивчити всі його важливі характеристики. Наприклад, розмір регіону, населення, оподаткування, індекс споживчих цін, природні ресурси, розвинені галузі, меценатство тощо.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації