5 застосунків для покращення ментального здоров’я

5 застосунків для покращення ментального здоров’я Фото: ТиКиїв

За період війни багато людей відчули зниження продуктивності та тривожність, через яку важко триматися на плаву та працювати з таким же настроєм, що був колись. Пропонуємо ознайомитись із добіркою застосунків, що допоможуть тобі отримувати задоволення від життя та контролювати свій ментальний стан.

Balance: Meditation & Sleep

Balance: Meditation & Sleep

Застосунок підбирає медитації під запит користувача від ментора із чоловічим чи жіночим голосом, оскільки щодня потрібно давати відповіді на запитання про досвід, цілі та вподобання. А ще є функції, які дозволять відпочити, сконцентрувати увагу та знизити стрес. Для швидкого сну зібрані медитації та колекції звуків на кшталт дощу чи морських хвиль. 

Скільки? $11.99 за місяць та $69.99 за рік

MindDoc: Your Companion

MindDoc: Your Companion

Над створенням застосунку працювали клінічні психологи та дослідники, які вивчали емоційне самопочуття, депресію, тривогу, безсоння та харчові розлади. MindDoc: Your Companion дарує можливість постійно відстежувати настрій та ментальне самопочуття шляхом вправ, курсів та опитувань. А ще можна отримати детальний моніторинг симптомів і загального емоційного стану.

Скільки? $7.49 за пробні 7 днів, $29.99 за 3 місяці та $69.99 за рік

Grateful: A Gratitude Journal

Grateful: A Gratitude Journal

Ведення щоденників вдячності збирає шанувальників не тільки серед блогерів. Психологічні дослідження доводять нам, що бути вдячним на словах та в дії означає ставати щасливішим, а отже, здоровішим. Серед функцій застосунку – можливість ставити нагадування на важливі попередні подяки, а додаток надсилатиме про них сповіщення. Ти завжди матимеш привід для усмішки.

Скільки? Безплатно

SuperBetter 

SuperBetter 

Застосунок для тих, хто відкладає нові звички на потім, відчуває тривожність і має життєві труднощі. Це серія ігор power-ups для фокусування на тому, що змушує відчувати себе невимушено, quests-трекінг для щоденних та тижневих цілей, bad guys для позбавлення від поганих звичок та настанов, allies – аналіз якості соціальних взаємин тощо.

Скільки? Безплатно

Headspace: Mindful Meditation

Headspace: Mindful Meditation

Аби менше стресувати та міцно спати, користуйся застосунком Headspace. Він допоможе зробити уважність щоденною звичкою та навчить розслаблятися, знімати напругу. Це трихвилинні медитації від Енді Паддікомба – колишнього ченця, експерта з медитацій. У програмі – звуки для сну, медитації. Фокус – на максимальній продуктивності та підвищенні стійкості.

Скільки? $12.99 за місяць та $69.99 за рік

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації