Займатися спортом удома: добірка українських ютуб-каналів

Займатися спортом удома: добірка українських ютуб-каналів Фото: Unsplash

Усі ми з дитинства знаємо, що навіть 5 хвилин ранкової зарядки допомагає прожити день набагато продуктивніше. Фізична активність поліпшує настрій, тримає тіло в тонусі, а також попереджає багато хвороб.

Часто ми забуваємо про це чи не знаходимо часу. Утім, підтримувати фізичну форму, знімати стрес за допомогою фізичної активності можна й удома, хоча б 15-20 хвилин на день. У цьому допоможуть спортивні ютуб-канали, кращі з яких ми зібрали в нашому матеріалі.

Танцювальне тренування від TGYM

Бракує сил на повноцінне тренування в залі, але завжди є трохи енергії потанцювати під драйвову музику? Тоді це відео для тебе!

Півгодинне тренування разом із тренеркою Тетяною під українські пісні надасть твоєму дню запального ритму.

Йога з Оксаною Таран

Оксана займається йогою вже понад 15 років, а викладає понад 8. Тренерка навіть проходила навчання в Інституті Аштанга-йоги в Індії. На каналі є відео для початківців, окремо для жінок, дихальні практики, медитації українською та багато іншого.

Ідеальний варіант для тих, кому не підходить агресивний спорт, але є бажання підтримувати тіло й розум у тонусі.

 

Тренування від Fresh Motion

Цей канал створили для своїх учнів два вчителі фізичної культури, коли почалося дистанційне навчання. Згодом проєкт здобув підтримку вчителів, батьків і багатьох підписників.

Відео на каналі короткі, більшість тривалістю до 10 хвилин – ідеально для зарядки або для того, щоб зробити активну перерву від сидячої роботи або навчання.

Тренування з Оленою Мандзюк

Це вже більш класичні тренування, як для всього тіла, так і на певні групи м'язів. Для зручності відео на каналі розподілені за рівнем складності й тривалістю. Також на кожному відео зазначено, скільки калорій ви спалите протягом такого тренування.

 

Тренування з Анітою Луценко

Аніта – відома українська спортсменка, блогерка, була тренеркою у проєкті "Зважені та щасливі", а ще брала участь у проєкті "Танці з зірками". На своєму каналі Аніта пропонує цілу низку тренувань для людей з різною фізичною підготовкою та формою.

 

Фітнес по-українськи

Це молодий канал тренера Максима Бойка, де ти можеш знайти класичні тренування, стретчинг або ж тренування формату табата.

У середньому тренування тривають 30 хв., тож це хороша альтернатива спортивному залу.

 

Зростаючи сильними

Ще один молодий спортивний канал від сім'ї Хомицьких. Тренером є батько – Андрій.

Основна спеціалізація каналу – спортивне виховання дітей. Тож тут ти можеш знайти цікаві підходи для тренування дітей, поради, як привчити дитину до спорту, а також заохочувальні челенджі.

 

Тренування Lagаrtixa

Тренування проводить тренерка Катя, вони орієнтовані переважно на жінок. Тут є програми для відновлення після пологів, для схуднення, для новачків тощо. Є і відео складніших тренувань – для серйозної підготовки.

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2023-02-03_9.18.15_PM.jpeg - Богдан Білошенко
Захоплююся темпом життя цього великого міста та намагаюся не відставати. Вірю, що вивчати Київ можна все своє життя!

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації