Зберігай: круті українські магазини екологічних товарів

Зберігай: круті українські магазини екологічних товарів Фото: Getty Images

18 березня – Всесвітній день переробки або Global Recycling Day, започаткований 2018 року під егідою фонду Global Recycling Foundation. Ми знайшли 5 крамниць, де ти можеш придбати стильний шопер, авоську, zip-пакет чи торбинку з льону або бавовни та допомогти екології планети. 

EcoGrizzly

EcoGrizzly

Чиста країна починається з тебе. Саме таким гаслом послуговується команда цього zero-waste магазину. Місія Ecogrizzly — долучити якомога більше українців до розумного споживання з мінімальною шкодою для природи. Тут можна придбати екосумки-шопери, авоськи, мішечки для хліба й вощені серветки. Їх можна використовувати замість харчової плівки. Окрім цього, магазин пропонує екологічну побутову хімію, біорозкладні пакети та навіть екологічні засоби для гігієни. В асортименті представлені й набори, які стануть чудовим варіантом для подарунка.

Tarlini Home

Магазин товарів для дому, в якому є розділ із zero-waste товарами. (Zero Waste (зеро вейст або ж «нуль відходів») – це громадський рух, головна мета якого – зменшити кількість відходів). Тут є металеві соломинки, дерев'яні зубні щітки та губки для поверхонь, які обов'язково знадобляться вдома.

CHYSTE POLE

CHYSTE POLE

Місія цього магазину екотоварів — зменшення відходів шляхом використання багаторазових товарів. Магазин дотримується принципів zero waste та sustainable living. Серед асортименту також є upcycling-товари. Ти можеш придбати речі для дому та побуту. Наприклад, вощені багаторазові серветки, засоби для гігієни, натуральну косметику. А ще мило ручної роботи, соєві аромасвічки, бавовняні торбинки, шопери й авоськи.

SVOЯ TARA

SVOЯ TARA

Бренд, який з 2016 року пропонує всім стати екосвідомими. В асортименті магазину — мішечки багаторазового використання, шопери, торбинки з льону та бавовни. Зокрема ти можеш придбати тут набір торбинок та мішечків різних розмірів та кольору.

ECOLA

ECOLA

Цей магазин екотоварів створений командою технологічного стартапу Ecola. Тут працюють над створенням сучасних технологій, що мотивують людей відповідально споживати, сортувати та здавати вторсировину на перероблення. Тут ти знайдеш торбинки, мішечки, шопери, натуральні засоби для гігієни, екологічну косметику тощо.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації