Доброго вечора, ми з України. Інтерв'ю із учасником гурту PROBASS ∆ HARDI

Поділитися

Доброго вечора, ми з України. Інтерв'ю із учасником гурту PROBASS ∆ HARDI

Доброго вечора, ми з України. Інтерв'ю із учасником гурту PROBASS ∆ HARDI Фото: прес-служба PROBASS ∆ HARDI

Доброго вечора, ми з України. Саме ця фраза стала символом спротиву українського народу проти російських загарбників. Популярною її зробила однойменна пісня дуету діджеїв PROBASS ∆ HARDI. Трек продовжує завойовувати популярність у всьому світі. На YouTube кліп уже зібрав 17 млн переглядів. І це не єдиний класний трек у репертуарі гурту.

У Червоному корпусі КНУ Імені Тараса Шевченка відгримів фінальний благодійний концерт гурту PROBASS & HARDI в межах туру університетами України.

Ми поспілкувалися з одним із учасників гурту Артемом Ткаченком про співпрацю з артистами, російську культуру в українському просторі та підбили підсумки університетського туру.

Артеме, розкажи детальніше про твій тур університетами.

Розпочали ми свій тур університетами з Полтави, а згодом почали з'являтися пропозиції від інших вишів. Також ми дуже хотіли допомогти армії, адже всі подібні заходи, які сьогодні відбуваються, мають працювати на майбутню перемогу. Це був надскладний тур. Деякі виступи ми давали під генератори чи у бомбосховищах. Однак усе вийшло як планували, і якби довелося повторити – ми б зробили це!

Чому вирішив організувати концерти для студентів?

Дуже велика кількість студентів залишилися в Україні під час війни. Хочеться їх підтримати просто зі сцени. Адже сьогодні це одна з найбільш незахищених ланок суспільства, бо вони розгублені. Ми вдячні студентам за те, що вони залишилися тут і продовжують навчатися у надскладних умовах. Вони бачать тут своє майбутнє та відбудовуватимуть Україну. Для нас було дуже важливо виступити саме в університеті, перед студентами. Ми навіть жили у студентських гуртожитках, їли у студентських їдальнях.

Чи працюєш ти зараз над чимось, чи є якісь нові композиції?

Насправді зараз пишеться дуже багато музики, оскільки культурний фронт – це також дуже сильна історія. Нам потрібно робити свою музику, свій продукт. Ворог хоче знищити нашу культуру! Вся українська музика зараз максимально важлива.

У твоєму репертуарі з’являється все більше пісень-колаборацій. Чи вже готуєш щось для своїх слухачів?

Зі співачкою ЮЮ ми випустили трек "Палає". Намагаємося зробити щось знакове, щоб увесь світ нас наслідував. І був у захваті від того, що це український продукт. Також записали трек з Олегом Скрипкою – "Лови". А вже 16 грудня виходить новинка у колаборації з аlyona аlyona.

Сьогоднішній концерт стане одним із останніх у цьому році. Яких сюрпризів чекати від тебе у 2023-му?

Ми запланували тур українським Кримом влітку 2023 року. Хочемо, щоб всі зрозуміли, що перемога наближається, і ми поруч. Українці нас там чекають.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації