Тіна Кароль підготувалася до армії

Тіна Кароль підготувалася до армії Фото: instagram.com/reservist.ua

У наш час навіть люди творчих професій розуміють, що спеціальні воєнні навички не завадять кожному українцю. Курс військової підготовки пройшла й співачка Тіна Кароль.

Фото: instagram.com/reservist.ua

Співачка нещодавно здивувала світлинами з полігону, де вона у військовій формі проходила навчання разом із ветеранами полку "Азов". Виявляється, зірка вирішила пройти курс військової підготовки для цивільних "Резервіст", аби здобути навички бойової готовності.

Фото: instagram.com/reservist.ua

На полігоні Тіну навчали азів тактичної медицини за протоколом ASM MARCH. Але не лише цього: протягом дня курсантка Кароль дізнавалася правила поводження зі зброєю, практикувалася зі стрільби, навчалася користуватися радіозв'язком, проходила інженерну підготовку та бойове узгодження.

Фото: instagram.com/reservist.ua

У відео на сторінці курсів "Резервіст" в Instagram видно, як артистка в штучно створених надзвичайних умовах вчилася надавати допомогу потерпілому, накладати собі джгут, стріляти в мішень у різних позиціях під наглядом інструктора тощо.

Фото: instagram.com/reservist.ua

Після проходження курсу військової підготовки зірці разом з іншими учасниками вручили сертифікат.

Фото: instagram.com/reservist.ua

Як згодом пояснила Тіна у своєму Telegram-каналі, пройти таке навчання вона вирішила, "бо щомиті може трапитися будь-що, і тому треба вміти допомогти людям і собі в надзвичайній ситуації".

Фото: instagram.com/reservist.ua

"Ну а що тут дивного? — сказала Тіна. — Я — громадянка України. Україна — це мій вибір дуже давно. Це не новина. Хочу свідомо розуміти, що відбувається, як допомогти людям і собі в надзвичайній ситуації. Ми живемо у війні".

Також співачка подякувала "Резервісту": "Для мене було честю поспілкуватися й отримати досвід від ветеранів "Азову". Ті відвага й надійність, яку транслюють хлопці, наші мужні захисники, захоплюють. Я отримала неймовірні знання! Ні за що не агітую, але хто теж відчуває такий поклик, раджу".

Фото: instagram.com/reservist.ua

"Наші курси військової підготовки є надійною платформою для отримання знань і навичок, тому нас обирають багато людей. Ми намагаємося розвиватись від курсу до курсу разом з вами, та відчуваючи довіру зі сторони медійних осіб, ми ще більш сповнюємося  натхненням, — зауважили своєю чергою на сторінці "Резервісту". — Команда "Резервіст" була рада привітати Тіну Кароль в якості курсантки на потоці "червень".

Зауважимо, що вчинок співачки викликав неоднозначну реакцію українців: дехто звинуватив зірку у піарі та нещирості. Хтось дорікнув і за російськомовні альбоми, які зірка випускала до початку повномасштабного вторгнення.

Проте більшість користувачів ініціативу Тіни схвалили та, можливо, наслідуватимуть її приклад.

Читай також: Курси тактичної медицини в Києві та онлайн: як пройти

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації