5 захопливих фільмів із Вірою Фарміґою

5 захопливих фільмів із Вірою Фарміґою Фото: Getty

Віра Фарміґа – американська акторка українського походження до річниці повномасштабного вторгнення записала зворушливе звернення до українців.

Хоча Віра народилася в США, вона завжди активно підтримувала Україну та не забувала про своє коріння.

Ми вирішили зробити добірку фільмів, в яких знімалася прекрасна Віра Фарміґа.

Трилогія "Закляття"

Фільм жахів, який розповідає про сімейство Воррен, які займаються дослідженням паранормальних явищ. Події першого фільму розгортаються у 1971 році. Коли сім'я Перронів переїжджає у новий будинок, всі починають бачити різні паранормальні явища. На допомогу їм приходять дослідники – експерти з надприродних явищ Лорен (Віра Фарміґа) та Ед (Патрік Вілсон).

Вище неба

За роль у цьому фільмі Віра Фарміга була номінована на "Оскар" у категорії "Найкраща жіноча роль другого плану".

Фільм розповідає про Раяна Бінгмена. Його робота – звільняти людей. Точніше, повідомляти їм про те, що вони звільнені. Раян достатньо успішний, проте вельми самотній, розгублений у житті. Оточений кар'єрними перегонами, заробітками, перельотами та новими знайомствами, Раян зовсім забуває, що насправді треба цінувати в житті.

Відступники

У 2021 році фільм посідав 45 місце у рейтингу IMDb "250 найкращих фільмів".

В центрі сюжету – агент під прикриттям. На останній місії він був інтегрований у мафіозний клан. Річ у тім, що злочинний світ придумав легкий, доступний спосіб поповнювати свої лави. Злочинці знаходять покинутих, самотніх дітей та використовують їх у своїх цілях. Заради того, щоб втрутитись у цю схему й викрити порушників закону, поліція надсилає до мафіозі свого секретного агента. Але правоохоронці ще не знають, що в рядах поліції також є "кріт".

Хлопчик у смугастій піжамі

Фільм знайомить нас із двома хлопчиками: перший – син коменданта концентраційного табору, а другий – хлопчик єврейського походження, який живе в такому таборі. Двоє дітлахів з абсолютно різних світів заводять дружбу. На жаль, їх спіткає велика трагедія.

Нічого окрім правди

Політична драма, що розповідає про журналістку Рейчел Армстронг, яка пише статтю на основі секретного звіту. Незадовго до цих подій на президента США було вчинено замах, уряд звинувачує в цьому Венесуелу.

У звіті, який потрапив до рук журналістки, вказано, що замах на життя президента ніяк не пов'язаний з Венесуелою. Це шокує громадськість, водночас уряд дуже зацікавлений журналісткою.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2023-02-03_9.18.15_PM.jpeg - Богдан Білошенко
Захоплююся темпом життя цього великого міста та намагаюся не відставати. Вірю, що вивчати Київ можна все своє життя!

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації