7 крутих сучасних книг про Україну, які тебе здивують

7 крутих сучасних книг про Україну, які тебе здивують Фото: ТиКиїв

Де найкраще місце в Україні та яку книгу подарувати малечі з перших років життя?

Література завжди грає важливу роль в розвитку особистості, тому, аби тобі було що подарувати другові на день народження чи самій(-ому) почитати на дозвіллі, пропонуємо добірку книжок про сучасну Україну.

"Ukraїner. Країна зсередини" Богдан Логвиненко

"Ukraїner. Країна зсередини" Богдан Логвиненко

Україна здатна заворожити своєю красою та чистою природою будь-якого туриста до безтями. Книга була створена після експедиції Україною, яка тривала з 2016 по 2018 рік. Це були історичні регіони від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, тому книга наповнена найгарнішими та найяскравішими фото з мандрівок унікальними місцями, аби кожен, хто відкриє її, зрозумів – Україна прекрасна для подорожей.

"Родинна абетка" Марʼяна Савка

"Родинна абетка" Марʼяна Савка

Книга для дітей, яка здатна навчити малечу найголовнішим словам та має бути в кожній українській домівці. Про близьке й знайоме, що оточує дитину від народження: мама й тато, бабусі й дідусі, рідний дім, рідна вулиця, школа і книгарня, улюблена іграшка, тварини й комашки, а ще – небо, зорі й Карпати. "Бо це твоя земля, це Україна".

"Подолати минуле: глобальна історія України" Ярослав Грицак

"Подолати минуле: глобальна історія України" Ярослав Грицак

Книга торкається історії України, яка навіть після 30 років незалежності продовжує шукати шляхи для досягнення стабільного розвитку. Тут можна також дізнатися про нові вектори для дискусії про сучасне та майбутнє України, як змінюються цінності українців та що їх обʼєднує.

Автор книги Ярослав Грицак збирав для неї інформацію цілих 15 років.

Серія "Від А до Я" 

Серія "Від А до Я" 

Серія складається з п'яти книг, де зібрано факти про відомих постатей України – від митрополита Андрея Шептицького, художника та письменника Тараса Шевченка до філософа та педагога Григорія Сковороди. Видання буде цікавим як дорослим, так і дітям.

"Загублений острів" Наталя Гуменюк

"Загублений острів" Наталя Гуменюк

Книга – це зібрані журналісткою репортажі з окупованого Криму, які ввібрали в себе історії про життя півострова, куди жінка їздила протягом 2014-2019 років. Це трагедії підприємців та пенсіонерів, кримських татар, студентів, громадських активістів, правозахисників та військових, життя яких повернулося в незворотному напрямі після 2014 року. 

"У будні і свята" Дарія Цвєк

"У будні і свята" Дарія Цвєк

Національна кухня для українців – це частина культури та історії, яка з нами все життя. Це наша гордість перед гостями нашої країни. Авторка Дарія Цвєк у книзі ділиться різноманіттям українських страв, зібравши в себе велику кількість рецептів від українських господинь. Тому в ній можна ознайомитися з рецептами від звичайних закусок до наїдків з різдвяного чи великоднього столу. 

"Я і КонституціЯ" Лариса Денисенко, Олександр Ільков, Андрій Стельмащук, Альона Шуліма

"Я і КонституціЯ" Лариса Денисенко, Олександр Ільков, Андрій Стельмащук, Альона Шуліма

Сучасна книга для сучасних українців, які хочуть більше дізнатися про закони своєї країни, адже без Конституції важко уявити правильне функціонування держави. Вона торкається життя кожного громадянина: йдеться про вибори, права, обовʼязки та правила. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації