9 подкастів про бізнес, карʼєру та саморозвиток, які варто послухати

9 подкастів про бізнес, карʼєру та саморозвиток, які варто послухати Фото: ТиКиїв

Читати книги потрібно, особливо якщо працюєш в індустрії, що змінюється за секунди. Однак за останні роки аудіокниги та подкасти настільки стали актуальними, що бодай вважаються кращими за розважальні шоу на ТВ.

Зібрали для вас круті подкасти українською про головне, аби ваші хвилини в київському метро чи в черзі в Сільпо проходили ще приємніше.

До і після

До і після

Подкаст розповідає про реалії бізнесу в часи війни. Креативний менеджер і підприємець Денис Маракін веде діалог з підприємцями на рахунок виживання бізнесу від "що робити з командою" до "в якому стані маркетинг".

Подкаст Льоші і Юлі

Подкаст Льоші і Юлі

Про продуктивність, планування, карʼєру, спорт, технології, ментальне здоровʼя та важливе на часі. Створений, щоб дарувати приємні емоції гуляючи містом або готуючи ранкову каву.

Gap Year

Gap Year

Згадуючи перший день війни та цінності, які ми мали до цього, але були вимушені змінитися та скласти себе заново. Ольга Круглій та Уляна Кашепа продовжують новий сезон про вічне, але актуальне. Як зрозуміти, чого ти потребуєш, якщо тебе оточує криза, як встигати все, та чому люди втратили власну ідентичність через війну.

DOU Podcast

DOU Podcast

Тут обговорюються найцікавіші теми українського IT: від "найважливішої мови в IT та чи переоцінені плюшки компанії" до "хто видає перепустки в IT та скільки коштує "безплатне" навчання для студента".

Сродна праця з Уляною Салій

Сродна праця з Уляною Салій

Квінтесенція сковородівської філософії, що наповнена історіями людей, які живуть своєю справою та є її амбасадорами.

Сто тисяч

Сто тисяч

Подкаст ведучого Українського радіо Романа Коляда. Це цікаві історії від розрахунку за ранкову каву та придбання нерухомості до куди інвестувати, або примножити свої статки. Корисно про гроші буде не тільки дорослим, а й підліткам.

Українізейшн

Українізейшн

Доступний подкаст про поширені помилки, які допускають в усній українській мові на прикладах пісень українських виконавців. Завдяки таким практичним урокам ваша мова обовʼязково стане ще гарнішою.

Реве та стогне ресторатор

Реве та стогне ресторатор

Перший український ресторанний подкаст був створений компанією Poster з Сашком Боїмом та Лейлою Туваклією. Це історії українських рестораторів про ведення бізнесу, факапи, тренди та маркетинг.

Книгосховище

Книгосховище

Здається, книжки у війну стали найбільшими ліками, які здатні затримати думки про новини та хоч якось відпочити. Подкаст для тих, хто хоче знати які книжки обирати для читання, а які краще не відкривати. Про зміну у війну сучасної української літератури та ще багато інших рекомендацій від письменників, видавців та критиків.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації