Круті музеї, які має відвідати справжній киянин

Поділитися

Круті музеї, які має відвідати справжній киянин

Круті музеї, які має відвідати справжній киянин Фото: Unsplash


Попри те що частину київських музеїв зачинено через воєнний стан, більшість із них уже відновила роботу. Тож варто підтримати культурний фронт і дізнатися про українську культуру більше. 

Ми зробили добірку музеїв та галерей, де хоча б раз у житті має побувати кожен киянин.

PinchukArtCentre

Один з найбільших приватних центрів у Центральній та Східній Європі, відомий кожному другому киянину. Центр працює ще з 2006 року. За цей час він став міжнародним хабом сучасного мистецтва та розвиває українську артсцену.

Будівля, в якій розміщено музей, реставрована на початку 21-го століття, а її архітектурний проєкт та дизайн розробив французький архітектор Філіп Кіамбаретта.
 
ДЕ? Вул. Велика Васильківська; Басейна 1/3-2

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Музей було засновано у 1923 році при Мистецькому об’єднанні "Березіль" на чолі з Лесем Курбасом.

Представляє унікальні колекції історії української культури. На сьогодні він налічує понад 250 тисяч різноманітних експонатів з рукописами та корифеями українського театру, рідкісними українськими народними інструментами та першими театральними афішами початку 19-го століття.
 
ДЕ? Вул. Лаврська, 9 (корп. 26)

Національний музей літератури України

Свою першу експозицію музей відкрив 2 липня 1986 року. Заклад відтворює історію письменства на українських землях від періодів розвитку української літератури до сучасності.

Музейна колекція налічує понад 97 тисяч експонатів, серед яких стародруки, рукописні книги, музичні інструменти та прижиттєві видання відомих українських письменників. Крім того, з 2015 року в музеї працює волонтерська організація "Музейні бджілки".
 
ДЕ? Вул. Богдана Хмельницького, 11

Музей грошей

Цей музей пропонує як індивідуальну віртуальну екскурсію, так і віртуальну екскурсію з гідом, яку можна безплатно забронювати на сайті. Відвідати музей буде корисно як малечі, так і дорослим. Адже в програмі є лекція, квест, воркшоп, інтерактивне заняття та екскурсія англійською мовою. Про історію банкноти дізнаєтесь з перших вуст.
 
ДЕ? Вул. Інститутська, 9

Музей фотоілюзій

Правилом номер один під час відвідання музею є заборона на зйомку. Та звичайно, це не зіпсує всю чарівність перебування. Відвідувачі локацій зможуть "побувати на обкладинці" журналу Forbes, втекти від виверження вулкана та навіть відчути левітацію.
 
ДЕ? Вул. Сагайдачного, 41

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації