Серіали з найгарнішими костюмами, від яких не відвести погляд

Серіали з найгарнішими костюмами, від яких не відвести погляд Фото: ТиКиїв

Насолоджуючись серіалами, ми придивляємося до кожного героя – його зачіски та бренду джинсів, дивану та інтерʼєру дому. Часом мі робимо це підсвідомо, адже одяг та атмосфера – ті речі, які зчитуються невербально.

Тому костюми та одяг героїв грають дуже важливу роль у тому, яке враження в нас складається про шоу. Цю добірку ми створили за допомогою наших читачів. Зберігай собі, аби не забути, де найгарніші костюми за думкою комьюніті "ТиКиїв".

Чому жінки вбивають

 

Серіал знаходить скелети яскравих жінок, які ховалися в шафі. В 1 сезоні події розгорталися навколо трьох жінок, що мешкають в одному домі, але в різні часи: у 1963, 1984 та 2019 роках. І поєднує їх одне – зрада чоловіків, що змушує вбивати. А у 2 сезоні зʼявляється нова героїня Альма, яка прагне стати однією з жінок-попередниць.

Темні матерії

Історія Ліри, яка живе в окремому світі, де панує магія та чарівні створіння. Кожен житель міста має деймон, тобто створіння, яке з ним повʼязане. Ось так одного разі її опікун і вчений відкриє прохід в інші виміри, а дівчина зустрінеться з жителем звичайної реальності – Віллом.

Борджіа

Історичний серіал, де розгортаються інтриги, змови, відчай, зрада, відданість, пристрасть та любов. Сюжет розповідає про кінець 15 ст., коли Папа Римський мав необмежену владу. Після смерті Папи Інокентія 8 зайняв престол Святого Петра Олександр 6. Він і вписав в історію імʼя клану Борджіа, одне з найжорстокіших, жадібних та розпусних сімейств того часу.

Друзі

Одна з найпопулярніших комедій, які створили Девід Крейн та Марта Кауффман. Це історія шести молодих людей, які живуть в Нью-Йорку та постійно ходять у кафе Central Perk. Їх взаємини нероздільні, тож глядач постійно бачить романи, сварки й мирилки. Почуття гумору героїв просто неймовірне!

Будинок драконів

Громадянська війна, яка почалася через кризу між двома родами дому Таргарієнів. Роль принцеси грає Емма Зіа ДʼАрсі, чоловічу роль – Метт Сміт. Події відбуваються за довгих 200 років до того, які були згадані у фіналі "Гри престолів".

Відчайдушні домогосподарки

Героїні Сюзан, Габріель, Брі та Ліннет – справжні запалювачки сердець, що здатні прибрати вдома й прибрати з дороги суперницю. Хоч їх життя виглядає таким красивим, де є газони та будиночки, щасливі родини, за ними ховається стільки іронії, що заздрощам тут не місце.

Секс у великому місті

Головні героїні Шарлотта Йорк, Саманта Джонс, Керрі Бредшоу й Міранда Гоббс живуть в Нью-Йорку. Всі вони особливі, незалежні та впевнені в собі, тому відверто ведуть розмови, розкриваючи пікантні подробиці свого життя.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації