У Києві стартував п'ятий етап артмарафону "Покоління війни": що на ньому можна побачити

У Києві стартував п'ятий етап артмарафону "Покоління війни": що на ньому можна побачити Фото: Артмарафон "Покоління війни"

У столиці розпочався п'ятий етап артмарафону "Покоління війни". В його межах кияни та гості міста можуть відвідати виставку картин митців з України, США, Греції, Італії, Румунії та Північної Македонії.  Про це повідомляють організатори. 

Експозиція просто неба складається з 99 робіт художників різного віку — від дітей до літніх людей —  переможців VIII Міжнародного художнього фестивалю "Малюй.UA". 

Фестиваль почався в перші дні повномасштабного вторгнення. Його планують проводити до кінця війни.

Нині, під час підступної агресії росії проти України, міжнародна згуртованість та взаємодія у всіх сферах, зокрема й у культурній, особливо важлива. Проведення виставки робіт переможців з різних країн в серці Києва демонструє світу, що навіть у важкі часи столиця України є центром міжнародної культури, — кажуть організатори.

0 / 0

Після Києва роботи артмарафону представлять і в інших країнах. Виставки вже проводили в Польщі, Греції, Північній Македонії, Болгарії, Японії, Малайзії, Пакистані. 

За словами організаторів, артмарафон "Покоління війни" — це дієвий інструмент культурної дипломатії. Він допомагає поширювати правду про війну через мистецтво, впливає на формування громадської думки у різних країнах щодо війни в Україні та проблемах, пов'язаних із нею.

Як взяти участь в наступній виставці, що відбудеться до Дня Незалежності України, можна дізнатися за посиланням.

  • ДЕ? Центральний парк культури та відпочинку, біля Арки Свободи українського народу, Володимирський узвіз, 2.
  • КОЛИ? До 20 серпня.

П'ятий етап артмарафону "Покоління війни" триватиме рік — з грудня 2023 року по грудень 2024 року. Проєкт є частиною масштабного Міжнародного художнього фестивалю "Малюй.UA.War".

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що у столиці відкрилася виставка "Скарби Криму. Повернення", на якій можна побачити "Скіфське золото". Його повернули в Україну після 10 років судових процесів. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації