Українські Telegram-канали про кіно, що варто зберегти

Поділитися

Українські Telegram-канали про кіно, що варто зберегти

Українські Telegram-канали про кіно, що варто зберегти Фото: Unsplash

Кіно існує вже більше століття і має безліч жанрів та форм. Естетика кінематографа, безумовно, дозволяє культурно збагачуватися й розширяти світогляд. Ми підготували добірку telegram-каналів про кіно з рецензіями, премʼєрами та фестивалями. 

Molodist KIFF

Це офіційна сторінка Київського міжнародного кінофестивалю, який знайомить світ із творцями-початківцями та досліджує тенденції розвитку молодого кіно.

Кіночернетки

На каналі ти зможеш відстежувати не лише новини зі світу кіно, але й ознайомитися з авторським поглядом: рецензії, огляди, рекомендації, добірки тощо.

Довженко-Центр: Dovzhenko Centre

Telegram-канал Національного центру Олександра Довженка, який періодично опиняється в центрі скандалу. Для себе ти можеш знайти цікаві факти про українських культурних діячів, кінематограф, анімацію, фестивалі, а також побачити рідкісні архівні кадри.

Київський тиждень критики

У Telegram-каналі міжнародного кінофестивалю ти більше дізнаєшся про новини "Київського тижня критики" та про фільми, які варто подивитися.

Загін Кіноманів

На кіномистецькому каналі зібрані останні новини зі світу кіно, є українські трейлери та кадри з фільмів. Проєкт кіновлогера Віталія Гордієнка також успішно представлено на YouTube.

Дивне/химерне/фантастичне

Telegram-канал створив кінознавець Станіслав Битюцький. Тут зібрані нотатки та думки про українські та закордонні горори.

DocudaysUA

На Telegram-каналі зібрані найголовніші факти про Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA.

Чорний лотос

На сторінці ти зможеш дізнатися найцікавіші новини, пов'язані з українським кіно та театром – як класичним, так і сучасним. Тут українські творці та режисери отримують спеціальні відзнаки від каналу "Чорний лотос", а також зібрані інтерв'ю з акторами, сценаристами, продюсерами й режисерами.

Пара кадрів

Telegram-канал з рецензіями на фільми, про які мало хто знає. Авторські коментарі, добірки унікальних кадрів, розмови про кіномистецтво не залишать тебе байдужим.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації