У Києві відкрили мурал, щоб допомогти тваринам

У Києві відкрили мурал, щоб допомогти тваринам Фото: Олександр Панченко

У Києві відкрили новий мурал, присвячений зооволонтерці Анастасії Тихій. Це та сама Настя, яка на початку повномасштабного вторгнення разом із чоловіком врятувала з власного будинку-притулку майже 20 тварин. І та сама Настя, чия світлина американського фотокора Крістофера Очіконе, після публікації у Wall Street Journal, облетіла весь світ!

Читай також: Пухнастий Київ. Де у місті можна зустріти котиків

Не просто мурал

Фото: Олександр Панченко

Але це не просто ще один стінопис на вулицях Києва. Це креативна спроба привернути увагу суспільства до ситуації з безпритульними тваринами в Україні. Адже зараз в нашій країні нараховується (за вельми приблизними підрахунками) більше ніж 150 000 тварин, що не мають своєї людини, даху над головою та миски зі смаколиком!

Ініціатором проєкту стала група компаній Suziria Group. Це та сама компанія що від початку вторгнення безоплатно передала волонтерам та притулкам 260 000 кг кормів.

0 / 0

І витратила близько 2 млн грн на відбудову притулку Best friends у Макарівському районі, розбомбленого росіянами. Завдяки спільним зусиллям Suziria Group та UAnimals у притулку тепер діє сучасний ветеринарний комплекс.

Неймовірна Настя Тиха

Фото: Крістофер Очіконе

На знаменитій світлині Настя здається ледь не міфічною валькірією (незламною та лютою). У житті — це тендітна і привітна дівчина. Як розказала нам Настя:

Іноді в мій приют "Дім особливих хвостиків" тільки за день приносять 10-15 тварин. А забирають — одну-дві на місяць. Отака сумна математика.

Сьогодні у притулку (ну як притулку — власному домі, перебудованому під потреби хвостиків) Тихої проживає майже 90 собак та близько 50 котиків. Тож якщо не маєш змоги взяти до себе бодай одного звіра, то хоча б донать — це дуже допоможе Насті у її  справі.

Фото: Олександр Панченко

Від авторки хлопця з літачком у Бахмуті

Мурал з Настею та її песиками створила Яна Волк разом зі своєю командою Kailas.

Це та сама команда, що намалювала відомі бахмутські мурали (маму з донькою та батька із хлопчиком, який тримає у руках літачок). Цих муралів більше немає — разом з будинками їх знищили росіяни. 

Фото: інстаграм kailas.v

Проте збереглися інші їхні роботи. Так, кияни добре знають патріотичні мурали "Свята Джавеліна" та "Петро Франко".

0 / 0

Побачити новий мурал, присвячений тваринам (офіційна назва: "Сім'я для чотирилапого"), можна за адресою: вул. Золотоустівська, 23.

Читай також: Вперті коропи: у Києві відкрили мурал, присвячений фільму та айтівцям

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
45005991_571232313299079_3041464559333277696_n.jpg - Олександр Панченко
Редактор і фанат книжок. Люблю дивитись по сторонах — у такий спосіб можна побачити багато цікавого.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації