В Україні запустили флешмоб на підтримку видавництва Vivat: як долучитися

В Україні запустили флешмоб на підтримку видавництва Vivat: як долучитися Фото: pixabay.com

Росіяни продовжують обстрілювати Харків й область. Напередодні після чергового обстрілу стало відомо, що російські ракети влучили в будівлю друкарні "Фактор-друк", де публікується багато українських видавництв. Одне з найвідоміших — видавництво Vivat. 

Щоб підтримати Vivat, в Україні запустили флешмоб. До нього також долучилися західні політики та журналісти. Так, наприклад, книжки видавництва придбав великобританський посол Мартін Гарріс і кореспондент The Guardian Люк Гардінг.

Українці сьогодні у відповідь купують книжки (видавництва), і я теж. Vivat, Vivat! — написав Гарріс, показавши свої три придбані примірники. 

Наші читачі також можуть долучитися до флешмобу та купити книжку (або кілька) від Vivat. Зробити це можна в інтернет-магазині видання. 

Книги видання Vivat

  • Григорій Квітка-Основ'яненко "Конотопська відьма". Сатирично-фантастична повість — яскравий зліпок переживань, думок та способу життя людей на початку ХІХ століття. Майстерно й точно письменник передає характери своїх колоритних персонажів — настільки, що вони не лише оживають в уяві, а й стали архетипами укрліту.

  • Евгенія Бабенко "Усі мої тривожні дзвіночки". Прониклива історія дорослішання дівчини, яка попри травму спромоглася жити далі. І дозволила майже безтурботному іншому літу статися.

  • Олена Моренцова-Шулик "Смак свободи". Варя мріє стати шеф-кухаркою, творити і вийти на новий рівень. Мама каже їй, що можна просто вийти заміж — за хлопця з їхнього містечка. Та Варя так утомилася щось доводити людям, які її не розуміють, що вирішує: настав час шукати власний смак свободи. Наприкінці книжки — збірка рецептів авторських страв самої Ольги-Марії Франко.

  • Валер'ян Підмогильний "Невеличка драма". Автор хотів написати роман, у якому майстром корабля буде жінка. І написав "Невеличку драму" — роман про нові взаємини, побут, мораль і вічні питання, які постають у несподіваних учудненнях доби технічного прогресу. 

  • Христина Біляковська, Вікторія Середа "Я тебе... Війна". До цієї книжки увійшли історії реальних українок та українців, які зустріли або втратили одне одного під час війни… Історії про весілля після третього побачення, про розпис у лікарні без білої сукні і гостей, про очі-море, у які більше ніколи не зазирнути… Про силу кохання, яке допомагає здолати темряву.  

  • Павло "Паштет" Белянський, "Я працюю на цвинтарі". Це збірка оповідань, розповідь у яких веде працівник ритуальних послуг. Чоловік перебуває поряд зі смертю щоденно, розглядаючи впритул людські страхи, вади й чесноти, які вона виявляє. Гострі тексти про скупість і щедрість, життя й хворобу, смиренність і гнів чіпляють читача: обрана українським письменником коротка форма зібрала в собі безліч почуттів і сенсів.

  • Марія Матіос, "Мами". Марія Матіос розповідає історії п'яти жінок. Усі вони різні — у кожної своя доля, але об'єднує їх одне — найстрашніше, що може спіткати маму, — втрата єдиного сина. Кожна переживає горе по-своєму, а разом вони доповнюють одна одну і розкривають усю глибину й розпач трагедії всиротілого материнства.

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що в київських кінотеатрах запустили книжковий флешмоб. Відвідавши показ стрічки "Будинок "Слово. Нескінчений роман", можна зробити культурний донат — передати книгу, яку потім подарують українським захисникам або школам, бібліотекам та освітнім центрам, що постраждали внаслідок бойових дій.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації