Витончені книжки про мотивацію, планування та розвиток

Поділитися

Витончені книжки про мотивацію, планування та розвиток

Витончені книжки про мотивацію, планування та розвиток Фото: Unsplash

Читання книжок – перевірений роками спосіб збагатити свої знання в різноманітних галузях. Багато сучасних авторів пропонують якісну літературу на будь-яку тематику: політика, наука, бізнес, культура, історія тощо. Ми підготували добірку книжок, які допоможуть тобі переосмислити ставлення до знань, додадуть мотивації, навчать планувати і стануть хорошими порадниками в роботі.

"Креативний особистий брендинг". Юрген Саленбахер

"Креативний особистий брендинг". Юрген Саленбахер
Фото: РБК-Україна

Це фантастична книжка для кожного, хто постійно перебуває в пошуку можливостей, креативу та інновацій у сучасному мінливому світі. Автор пропонує вправи, що допожуть розвинути креативне мислення та проникливість, а також навчать користуватися гібридними наборами навичок. Він доводить, що нині не варто нехтувати нетрадиційними підходами позиціювання себе на ринку. "Креативний особистий брендинг" – одна з найкращих книжок як для підприємців, так і для тих, хто в бізнесі давно.

"CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі". Діна Волинець

"CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі". Діна Волинець
Фото: інстаграм Yakaboo

Поки хтось планує своє життя в блокнотах і на папірцях, деякі роблять це в програмах та каскадних схемах, розробляючи проєкти на день або на рік. Але скільки ж запланованих пунктів ми насправді виконуємо – 30%, 50%? У книжці авторка ділиться секретами, як, додавши до класичного проєктного менеджменту кілька кроків, можна залишатися фанатом планування й стратегування. І водночас не вигоряти й не витрачати час на те, що для тебе не важливо.

"Чемні дівчата не сидять в просторих кабінетах". Лоїс Френкел

"Чемні дівчата не сидять в просторих кабінетах". Лоїс Френкел
Фото: інстаграм Yakaboo

Авторка книжки розглядає 133 помилки, яких люди припускаються в роботі, та пропонує способи їх уникнення. Вона пояснює, як поводитися в тих чи інших робочих ситуаціях, як будувати особистий бренд, як спілкуватися, одягатися та реагувати на критику. Поради Лоїс Френкел стануть корисним довідником як для жінок, так і чоловіків: допоможуть розвинути сміливість, впевненість, продуктивність та наполегливість.

"Мікромайстерність". Роберт Твіґґер

"Мікромайстерність". Роберт Твіггер
Фото: інстаграм Fabulabook

Настав час забути про 10 000 годин напруженої практики, щоб опанувати якесь одне вміння. Адже справжній шлях до успіху та досягнень полягає у прагненні вдосконалити низку мікровмінь. Книжка британського мандрівника та письменника заохочує відкинути всі ті причини, з яких ми "не можемо" вчитися та розвиватися: брак часу, складність тощо. У цьому допоможе набуття корисних мікровмінь.

"Естетичний інтелект". Полін Браун

"Естетичний інтелект". Полін Браун
Фото: інстаграм Yakaboo

Книжка Полін Браун нагадує, наскільки важливою є естетика в нашому житті й, звичайно, в бізнесі. Авторка переконана, що естетичне чуття – це мʼяз, який можна накачати й відтак застосовувати це вміння на практиці. У книжці "Естетичний інтелект" наведено безліч прикладів сильних естетичних рішень: як прокачати "естетичний мʼяз", як сформувати естетичну цінність товару, як правильно розповісти про це споживачам і не тільки.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації