Бійців ДСНС із Київщини нагородили медалями за порятунок людей
![Бійців ДСНС із Київщини нагородили медалями за порятунок людей](/media/%D1%80%D1%8F%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%96.jpg)
У Бучанському та Фастівському районах Київщини нагородили рятувальників. Мужніх пожежників, які врятували людей з вогню, нагородили медалями "За врятовані життя". Також бійці ДСНС отримали подяки і від самих врятованих. Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Київській області.
![Бійців ДСНС з Київщини нагородили медалями за порятунок людей](/media/ckeditor_uploads/2024/03/28/1_qDdxLW7.jpg)
Рятувальники з Макарова врятували двох дітлахів і непритомне кошеня. Їх знайшли на балконі п'ятого поверху. У квартирі, де були діти, сталося задимлення. Вони були дуже налякані та надихались чадним газом.
Малечі пощастило, що їхні крики про допомогу почули сусіди. Вони зателефонували на 101, а рятувальники оперативно прибули на місце і врятували дітей.
А в Фастові бійцям ДСНС для того, щоб врятувати чоловіка і жінку з приватного житлового будинку, довелося зрізати ґрати на вікнах. По прибуттю чергового караулу на місце пожежі з'ясувалося, що будинок майже повністю охоплено вогнем. А мешканець оселі зі своєю старенькою мамою перебували в дальній кімнаті.
Відлік йшов на хвилини, тож рятувальникам довелось працювати в шаленому темпі. І вони виграли цей двобій з вогнем. Зрізавши ґрати на вікнах, вони винесли людей з палаючого будинку.
Раніше "ТиКиїв" писав, що у столиці врятували чорно-бурого лиса, якого власник морив голодом. Історію порятунку тварини читай тут.